بهترین ژل تزریقی گونه چیست؟ همه چیز درباره تزریق ژل به گونه

همه چیز درباره تزریق ژل به گونه

امروزه تصور می‌شود که گونه‌ها 70 درصد زیبایی صورت را نشان می‌دهند و دلیل آن این است که معماری واقعاً دلپذیری به چهره می‌بخشد.یکی از روش‌های زیبایی که برای خوش فرم نشان دادن گونه ها وجوددارد، تزریق ژل به گونه است. همانطور که شماهم می دانید انواع مختلفی از این فیلرهای پوستی وجوددارند که برای تزریق به گونه و سایر نواحی استفاده می شوند.سوال اینجاست: بهترین ژل تزریقی گونه چیست ؟ دراین مقاله سعی داریم همه چیز درباره تزریق ژل به گونه و انتخاب بهترین آنها را به شما بگوییم. با ما همراه باشید.

بهترین ژل تزریقی گونه چیست

تزریق ژل به گونه برای چیست؟

ژل های تزریقی گونه یک هدف دارند: تعریف استخوان گونه شما. متخصصان پوست و زیبایی از ژل های مختلفی برای حجیم کردن گونه ها،حجم دهی لب ها و… یا ایجاد تقارن بهتر استفاده می کنند. استخوان های گونه در واقع قلب ساختار استخوانی صورت هستند. بنابراین نه تنها به لیفت و بالا بردن صورت میانی کمک می‌کنند، بلکه جوانی ملایم و دلپذیری را به قسمت بالایی صورت می‌دهند.  این سایه مرکزی در وسط گونه لاغری زیبایی نیز ایجاد می‌کند.

انواع ژل های تزریقی برای گونه

همانطور که پیش تر گفتیم انواع مختلفی از ژل ها وجوددارند که برای تزریق به گونه استفاده می شوند. دراین قسمت سعی می کنیم درمورد هریک از انواع ژل ها توضیح دهیم و به شما بگوییم چه کاربردی دارند.اما در نهایت برایمان مهم است که کدام ژل برای تزریق گونه بهتراست.

Juvéderm

این نوع ژل از اسید هیالورونیک ساخته شده است. Juvéderm برای افزایش حجم گونه و هیدراتاسیون آن طراحی شده است. فرمول آن استفاده از غلظت بالاتری اسید هیالورونیک در مقایسه با سایر فیلرهای پوستی است. اسید هیالورونیک به طور طبیعی در بدن وجود دارد. اما با افزایش سن، حجم خود را از طریق روند طبیعی پیری از دست می دهد. ترمیم آن از طریق استفاده از Juvéderm فرصتی برای ظاهری جوان تر فراهم می کندیکی از بهترین ژل های تزریقی گونه است.

Juvéderm Voluma

اولین ژل تزریقی مورد تایید FDA است که فورا به ناحیه گونه حجم می دهد. برخلاف سایر فیلرهای گونه، ماندگاری بسیار بالایی دارد. بسیاری از افراد حتی تا دو سال پس از درمان هنوز از نتایج قابل توجه تزریق خود راضی هستند. ظاهر لیفتینگ ظریفی می دهد و می تواند با کمک به کانتور کردن صورت و گونه ها ظاهر جوانی را به شما بازگرداند.حجم دهی گونه با تزریق ژل Juvéderm Volumaیک گزینه عالی است.

Restylane

از پرکاربردترین فیلرهای پوستی Restylane است. برای پوست های بالغ بسیار مفید است. Restylane می تواند لیفت طبیعی گونه ایجاد کند. این پرکننده معمولاً به زیر چشم ها و چین و چروک های صورت تزریق می شود تا ظاهر چین و چروک و توخالی را نرم کند و توسط FDA تأیید شده است. مانند Juvéderm، از اسید هیالورونیک ساخته شده است. حجیم کردن گونه ها با تزریق ژل Restylane تحت نظر پزشک هم گزینه خوبی است.

Radiesse

این گزینه تا حدودی با سایر فیلرهای گونه متفاوت است. زیرا دارای فرمولاسیونی است که به تحریک تولید کلاژن طبیعی کمک می کند. نتایج اولیه ممکن است در برخی از بیماران تا یک سال یا بیشتر باقی بماند.کمک به تحریک تولید کلاژن طبیعی بدن به این معنی است که برخی از نتایج می‌توانند حتی طولانی‌تر باقی بمانند. Radiesse برای کمک به کاهش چین و چروک و حرکت مشتری به سمت ظاهری جوان تر مورد تایید FDA است.

Sculptra

این نوع ژل تزریقی برای گونه کمی متفاوت عمل می کند. زیرا در طول زمان نتایج ظریف تری ارائه می دهد. این می تواند برای کسانی که می خواهند از انجام هر کاری دوری کنند، اما می خواهند به سمت ظاهری جوان تر حرکت کنند، بسیار مفید باشد. تزریق معمولاً سه تا پنج بار در یک دوره چند ماهه انجام می شود که نتایج آن می تواند دو سال یا بیشتر طول بکشد.حجیم کردن گونه ها با تزریق ژل همین حالا ممکن است.

بهترین ژل تزریقی گونه چیست؟

انواع مختلف فیلرهای پوستی که گفتیم همگی مفید و کاربردی هستند. بطوری که زمانی که به درستی به گونه تزریق شوند حالت کانتورینگ به چهره می دهند. برای حجیم کردن گونه با ژل بهتراست پزشکی را انتخاب کنید که پرکننده‌ای با ویسکوزیته بالا که حاوی اسید هیالورونیک باشد را ترجیح می‌دهد. برای حجم دهی گونه ها ژل Juvederm Voluma بیشتر توصیه می شود. زیرا ساختار و داربستی دارد که می تواند واقعاً حجم بگیرد و ساختاری در صورت ایجاد کند. اما همچنان آنقدر نرم است ظاهری لطیف و ظریف می دهد.

هزینه تزریق ژل گونه چقدر است؟

این مسئله مطلق نیست. هزینه تزریق ژل گونه به نوع ژل تزریقی و میزان فیلر مورد نیاز برای حجم دهی گونه‌های شما برای رسیدن به اوج خود بستگی دارد. این هزینه می تواند متغیر باشد و در جلسات بعدی کمترشود.

تزریق ژل برای حجم دهی گونه چقدر طول می کشد؟

آماده شدن برای این روش زمان زیادی نمی برد. می توانید انتظار داشته باشید که با پزشک خود در مورد اهداف خود صحبت و مشورت کنید. سپس او اندازه گیری های دقیقی از صورت شما انجام می دهد تا بفهمد به چه مقدار فیلر نیاز دارید. سپس، قبل از تزریق، بیماران معمولاً حدود پنج دقیقه بی حس می شوند . پس از بی حسی ، تزریق پنج تا ده دقیقه طول می کشد.

عوارض جانبی تزریق ژل گونه چیست؟

هریک از روش های زیبایی عوارض جانبی کوتاه مدتی ایجاد می کند که پس از مدتی رفع می شود. عوارض تزریق ژل گونه هم همینطور است. در روزهای بعد تزریق، می توانید انتظار کمی تورم داشته باشید. روزها کلمه کلیدی اینجاست. معمولا تورم خفیفی وجود دارد و بسیار طبیعی است. دربرخی افراد هم قرمزی در ناحیه تزریق به وجود می اید.

هر چند وقت یک بار نیاز به تزریق ژل های گونه دارید؟

طول عمر پرکننده های گونه بستگی به فردی دارد که این عمل را انجام می دهد. اما اسید هیالورونیک به آرامی حل می شود. میزان متابولیسم فردی اغلب تعیین می کند که چه مدت گونه های شما چاق شده است. به طور کلی، شما می توانید انتظار داشته باشید که پرکننده های گونه می توانند از 10 ماه تا18ماه دوام بیاورند. بیماران می توانند بعد از ده ماه قرار ملاقات رزرو کنند تا حالت حجم دهی گونه با ژل حفظ شود.

فواید تزریق ژل گونه چیست؟

دراین قسمت ازفواید تزریق ژل گونه می گوییم. باماهمراه باشید.

  • ژل های تزریقی گونه تهاجمی نیستند اما نتایج فوری را  ایجاد می کنند.
  • از برخی جهات، می‌توانند حتی طبیعی‌تر از دقیق‌ترین کانتور به نظر برسند.
  • یک روش ایمن برای حجم دهی به گونه ها هستند.
  • نیاز به اتاق عمل و بیهوشی ندارند.
  • از نظر دردناک بودن، می توان گفت در حد تزریق سوزن احساس درد ایجاد می شود.

آیا جایگزینی برای تزریق ژل برای گونه وجود دارد؟

تنها روش دیگری که برای بزرگ‌کردن گونه ها وجوددارد، ایمپلنت است. اگرچه دائمی است، اما این یک جراحی بسیار تهاجمی و زمان‌بر است. به شما توصیه می کنیم از روش های کم تهاجمی و ایمن استفاده کنید.روش های دیگر مانند بوتاکس نیز وجوددارد. اما بهتراست  از فواید تزریق ژل نسبت به بوتاکس اگاهی کامل پیدا کنید.

کلام آخر

حجم دهی به گونه با تزریق ژل به گونه یک روش ایمن و کم تهاجمی برای زیبایی است.سوال اینجاست که بهترین ژل تزریقی گونه چیست ؟ مهم نیست که کدام فیلرتزریق به گونه را انتخاب می کنید. مشورت با پزشک خود، پرسیدن سؤالات و اطمینان از اینکه با پاسخ راحت هستید، کلید دستیابی به نتایج بهینه است. از آنجایی که چندین پرکننده گونه وجود دارد که باید در نظر بگیرید، پزشک تعیین می کندکه کدام یک بهترین نتیجه را برای طولانی‌ترین مدت به شما می‌دهد. کلینیک ساتینا از انواع مختلف پرکننده‌ها استفاده می‌کند که به آنها اجازه می‌دهد تا اهداف مختلف هر بیمار را برآورده کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما