ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی چشم با بوتاکس

ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی چشم با بوتاکس

چشم ها یکی از اولین نواحی روی صورت هستند که علائم پیری را نشان می دهند. برای بسیاری از ما، چین و چروک دور چشم باعث می شود که پیرتر از آنچه احساس می کنیم به نظر برسیم. خطوط پنجه کلاغی، چین و چروک های ظریف لبه های چشم شما هستند که مانند پای پرنده بیرون می آیند. گاهی اوقات به آن “پای کلاغ” می گویند. پاهای کلاغی می تواند خنده و لبخند شما را برجسته کند. اما ازطرفی نشانه ای از پیری است. خوشبختانه این چین و چروک ها را می توان به راحتی با تزریق بوتاکس برای ظاهری جوان تر از بین برد. برای خواندن بهترین راه ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی با بوتاکس با ما همراه باشید.

ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی چشم با بوتاکس

خطوط پنجه کلاغی دورچشم چیست؟

پای کلاغی با افزایش سن و کاهش خاصیت ارتجاعی پوست ایجاد می شود. هیچ کس از علائم پیری مصون نیست. وقتی ما جوان هستیم، خطوط فقط زمانی ظاهر می شوند که لبخند می زنیم، می خندیم یا نگاه می کنیم. پوست جوانی که سطح بالایی از کلاژن و الاستین دارد، علائم پیری را نشان نمی دهد. با افزایش سن، کلاژن و الاستین را از دست می‌دهیم و آسیب‌های ناشی از نور خورشید جمع می‌شود و خطوط روی پوست حک می‌شوند. این خطوط همراه با سال‌ها حرکت مکرر عضلانی ناشی از چشم دوختن و لبخند زدن، در نهایت در حالت استراحت ظاهر می‌شوند.. برخی عوامل می توانند باعث ایجاد خطوط عمیق تر و چین و چروک شوند.

 • قرارگیری در معرض نور خورشید
 • از دست دادن کلاژن با افزایش سن
 • سیگار کشیدن

خطوط پنجه کلاغی دورچشم نشانه اجتناب ناپذیری هستند که شما در حال پیر شدن هستید.البته بوتاکس خطوط لبخند و  بوتاکس خطوط ابرو نیز سهم عظیمی در جوانتر شدن دارد.

چگونه  خطوط پای کلاغی دورچشم ایجاد می شود؟بهترین راه ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی چیست؟

با افزایش سن، خاصیت ارتجاعی طبیعی پوست جوان را از دست می دهیم. پوست جوان مانند یک کش کشیده می شود تا شکاف های کوچک را پر کند و با عضلات صورت حرکت می کند. با افزایش سن، کلاژن پوست کاهش می یابد و پوست توانایی کشش را از دست می دهد.

بهترین درمان خطوط پنجه کلاغی چیست؟

بوتاکس یکی از محبوب ترین گزینه های درمان زیبایی غیرجراحی در ایالات متحده است. هر ساله حدود 4.5 میلیون بوتاکس انجام می شود. تزریق غیرجراحی معمولاً برای رفع چین و چروک های پیشانی، بین ابروها و پاهای کلاغی استفاده می شود. بهترین راه ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی با بوتاکس است.

درمان خطوط پنجه کلاغی دورچشم با بوتاکس

درمان قطعی خطوط پنجه کلاغی دورچشم، بوتاکس است. تزریق بوتاکس یک روش معمول سرپایی برای درمان خطوط پنجه کلاغی است. پزشک متخصص، تزریق بوتاکس را می تواند در مطب خود دهد. ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی چشم با بوتاکس را تجربه کنید.

بوتاکس به طور ایمن انقباضات عضلانی را با اتصال به محل گیرنده عضلات کنترل می کند. سپس بر توانایی عضلات برای انقباض عمیق تأثیر می گذارد. پس از چند روز، متوجه مزایای زیبایی این درمان خواهید شد و خطوط به مرور زمان کمتر به چشم می‌آیند. در حالی که پروتئین در عضله فعال است، به کلاژن اجازه می دهد تا طی 3 تا 4 ماه بازسازی شود و این خطوط به مرور زمان محو می شوند. تزریق بوتاکس ماهیچه های اطراف گوشه چشم شما را شل می کند. پوست را صاف می کند. هم چنین با رفع خطوط پنجه کلاغی دور چشم ظاهر چین و چروک ها را کاهش می دهد.

مزایای بوتاکس پای کلاغی چشم چیست؟

روشی ایمن و بدون جراحی

مزیت اصلی درمان پای کلاغی با استفاده از بوتاکس، توانایی لذت بردن از نتایج زیبایی چشمگیر بدون نیاز به جراحی در حالت کاملا ایمن است.

درمان راحت

درمان بوتاکس راحت و سریع است. یک درمان معمولی 15 تا 30 دقیقه طول می کشد. این به این معنی است که شما می توانید درمان ها را زمانی برنامه ریزی کنید که برای برنامه شما مناسب باشد.درمان راحت از مزایای بوتاکس پای کلاغی چشم است.

زمان بهبودی سریع

 از مزایای بوتاکس پای کلاغی چشم زمان بهبودی سریع است. پس از اتمام درمان، می توانید به کار یا فعالیت های اوقات فراغت بازگردید. هیچ زمان بهبودی با تزریق بوتاکس وجود ندارد تا بتوانید بلافاصله پس از آن به زندگی عادی خود بازگردید.

حداقل عوارض جانبی

بوتاکس خطوط پنجه کلاغی درمانی با حداقل عوارض جانبی است. این می تواند به شما کمک کند که بطور عادی به زندگی خود بپردازید.برای ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی چشم با بوتاکس همین حالا کلیک کنید.

نتایج موقت

در حالی که ممکن است آرزو داشته باشید که نتایج طولانی تر باشد، 3-4 ماه طول عمر متوسط ​​درمان است. پروتئین از بین می رود و عضلات مانند قبل از درمان شروع به حرکت می کنند. ما مشتریان خود را برای قرارهای منظم، هر 3 تا 4 ماه برنامه ریزی می کنیم تا بتوانید همیشه سرحال و شاداب به نظر برسید.

نتایجی با ظاهر طبیعی

بوتاکس برای طبیعی بودن نتایج زیبایی شماست. در بیشتر مواقع، هیچ کس نمی داند که شما کاری انجام داده اید. این از مزایای بوتاکس پای کلاغی چشم است.

درمان خطوط پنجه کلاغی دورچشم با بوتاکس

الگوهای تزریق بوتاکس خطوط پنجه کلاغی برای بیمار

کلینیک ساتینا با الگوهای مختلف تزریق بوتاکس تجربه دارد و می تواند محل های تزریق را بسته به ظاهر خطوط و ساختار صورت هر بیمار تنظیم کند.پزشکان متخصص چهار الگوی پای کلاغی را شناسایی کرده اند: فن کامل، فن پایینی، پنکه مرکزی و فن بالایی. تزریق باید متناسب با الگوی چین و چروک چشم باشد. قبل از تزریق بوتاکس، مطمئن شوید که پزشک شما در تطبیق الگوهای تزریق با ساختار منحصر به فرد صورت شما مجرب است.

تزریق بوتاکس برای خطوط پنجه کلاغی دور چشم چقدر موثر است؟

در یک مطالعه بالینی ثابت شد که بوتاکس خطوط پنجه کلاغی چشم بسیار موثر است. بیماران به مدت 7 ماه تحت نظر قرار گرفتند. اکثر آنها بهبودهایی را در طول مطالعه کامل نشان دادند.اکثر بیماران در سه روز نتایج قابل توجهی را تجربه می کنند. ماهیچه های صورت شما شروع به شل شدن می کنند و چین و چروک ها شروع به پر شدن می کنند. درمان به طور کلی حدود چهار ماه طول می کشد که به عوامل مختلفی از جمله سن، نوع پوست و عمق خطوط بستگی دارد.

روش تزریق بوتاکس خطوط پنجه کلاغی چشم چگونه است؟

بوتاکس مستقیماً در اطراف خطوط پنجه کلاغ شما با سوزن های ظریف و کوچک تزریق می شود. پزشک متخصص با تجربه می تواند درد، تورم و کبودی ناشی از این تزریق ها را به حداقل برساند. از آنجایی که پای کلاغی ناحیه کوچکی را در اطراف چشم می پوشاند، خود درمان فقط چند دقیقه طول می کشد.این درمان را می‌توان با سایر روش‌های درمانی ترکیب کرد و می‌توان آن را در همان روز با بوتاکس برای سایر نواحی صورت از جمله خطوط اخم و سایر چین و چروک‌ها انجام داد. برای درمان قطعی خطوط پنجه کلاغی دورچشم و رفع خطوط پنجه کلاغی چشم با بوتاکس همین حالا با کلینیک ساتینا تماس بگیرید.

بهبودی پس از تزریق بوتاکس پنجه کلاغی چشم چگونه است؟

زمان بهبودی بوتاکس پنجه کلاغی چشم معمولا بسیار کوتاه است. بسیاری از افراد پس از انجام عمل، بدون عوارض جانبی قابل توجه به سر کار خود باز می گردند. می توانید در همان روز آرایش کنید و صورت خود را بشویید. پس از تزریق چشم های خود را مالش ندهید، زیرا نباید دارو را از ناحیه درمان دور کنید. درمان خطوط پنجه کلاغی دورچشم با بوتاکس تجربه کنید.

عوارض جانبی بوتاکس خطوط پنجه کلاغی چشم کدامند؟

بوتاکس به طور قابل توجهی بی خطر است و زمان بهبودی کوتاهی دارد. اما بروز عوارض جانبی طبیعی است. برخی از افراد درد یا کبودی را تجربه می کنند و برخی از افراد از سوزن می ترسند. انتخاب یک پزشک متخصص مجرب برای این روش بسیار مهم است تا عوارض جانبی به حداقل برسد. کلینیک ساتینا هزاران عمل انجام داده و بیماران را با آرامش درمان می کند و درد ناشی از تزریق را به حداقل می رساند.

عوارض جانبی بوتاکس خطوط پنجه کلاغی چشم عبارتند از:

 • اشک بیش از حد در چشمان شما
 • خشکی (به خصوص در اطراف محل تزریق)
 • افتادگی پلک
 • ابروهای کج
 • سردرد

اگر هر یک از عوارض نادر اما جدی زیر را تجربه کردید، فوراً به دنبال کمک پزشکی باشید:

 • ضعف عضلانی 
 • مشکلات کنترل مثانه
 • مشکل در تنفس
 • از دست دادن گفتار یا بینایی
 • مشکلات بلع غذا و نوشیدنی

هنگامی که بوتاکس پنجه کلاغی را شروع می کنید، مهم است که به آن پایبند باشید تا حداکثر نتیجه را دریافت کنید. انواع دیگری از داروهای موجود هستند که اثرات مشابهی دارند، مانند Myobloc، Dysport و Xeomin. با این حال، این داروها را نمی توان به جای یکدیگر استفاده کرد زیرا همه آنها از نظر قدرت و دوز کمی متفاوت هستند.

کلام آخر

خطوط پای کلاغی را از بین ببرید و دوباره جوان به نظر برسید. بوتاکس خطوط پنجه کلاغی با حداقل عوارض جانبی سبب ازبین بردن چین و چروک دور چشم شما می شود. برای ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی چشم با بوتاکس همین حالا نوبت خود را رزرو کنید. برای رفع خطوط پنجه کلاغی چشم با بوتاکس کلینیک ساتینا در خدمت شماست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

6 دیدگاه در ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی چشم با بوتاکس

 1. سحربانو says:

  خانوم دکتر بهترین دکتریه که من تابحال دیدم. هم خیلی مهربونه و هم برای جلسات درمانی وقت میذاره. من که همیشه تعریف شما رو میکنم.

 2. خانم صادقی says:

  دکتر امیدوارم همیشه سلامت باشین. ممنونم از زحماتتون
  من چندماه پیش برای بوتاکس ابرو اومدم الان هرکسی از دوستانم منومیبینه میگه پیش کدوم دکتر رفتی که اینقدر طبیعی شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما