لیفت گردن باهایفوتراپی برای رفع افتادگی پوست

لیفت گردن باهایفوتراپی

هایفوتراپی گردن چیست؟ افتادگی گردن در زیر چانه زمانی ایجاد می شود که با افزایش سن، پوست به طور طبیعی شروع به شل شدن می کند. این به دلیل ضعیف شدن عضله پلاتیسما، ماهیچه ای است که به شما کمک می کند فک خود را حرکت دهید، اتفاق می افتد.شل شدن پوسن گردن تا حدی ژنتیکی است و همچنین می تواند از طریق پیری طبیعی ایجاد شود. امروزه، مردم افتادگی گردن را حتی در اواسط دهه 20 سالگی می بینند. در حالی که افتادگی گردن مطمئناً افراد را پیر می کند، اکنون می توان بدون جراحی آن را برطرف کرد. لیفت گردن باهایفوتراپی راهکار آن است.تفاوت را در یک درمان با لیفت صورت و گردن هایفو ببینید. باهایفوتراپی 5 تا 10 سال جوان تر به نظر می رسید!خبر تازه اینکه کاهش چربی گردن با هایفوتراپی نیز ممکن است.

هایفوتراپی گردن چیست؟

هایفوتراپی گردن چیست؟

هایفوتراپی گردن یک درمان غیر تهاجمی و ضد پیری بدون سوزن، جراحی، خونریزی یا جای زخم و بدون توقف است. این روش درمانی ایمن برای لیفت و رفع افتادگی گردن با هایفوتراپی طراحی شده است. HIFU  از جدیدترین فناوری ها استفاده می کند تا با استفاده از پرتوهای اولتراسوند به عمق پوست نفوذ کند. چربی را کاهش  دهد. پوست را سفت کند و تولید کلاژن بیشتر را تحریک می کند.

چگونه هایفوتراپی شل شدگی گردن را درمان می کند؟

هایفو مخفف سونوگرافی متمرکز با شدت بالا است. این یک دستگاه با فناوری پیشرفته مورد تایید FDA است که انرژی گرمایی سریع را به پوست و بافت زیرین آن می رساند. متخصص پوست نواحی خاصی از گردن را هدف قرار می دهد تا انرژی اولتراسوند دقیق را در نقاط مختلف تحویل دهد و صدها ناحیه حرارتی ایجاد کند. این نواحی حرارتی در پوست زیرین یک اثر انقباض فوری به ساختارهای بافت عمیق و لایه پوستی می‌دهند که در نهایت بافت همبند را سفت می‌کند. هم چنین کلاژن جدید را برای ظاهری تازه و جوان‌تر بازسازی می‌کند.

درمان های هایفو صورت و گردن به طور چشمگیری افتادگی پوست را کاهش می دهد و حتی توانایی کاهش چربی گردن را دارد. بهترین بخش در مورد هایفو این است که این روش زیبایی، پوست شل را هدف قرار می دهد و به بدن اجازه می دهد بقیه کارها را انجام دهد.کلینیک ساتینا با ارئه خدمات زیبایی از جمله درمان هایفو پوست گردن در خدمت شماست.

آماده سازی و مراقبت های بعدی برای هایفوتراپی پوست گردن

هایفوتراپی برای لیفت گردن بسیار مؤثر است و یک درمان کاملاً ایمن است. درمان شل شدگی گردن باهایفوتراپی آسان است و نیاز به زمان دارد. اما پیروی از چند دستورالعمل قبل و بعد از درمان به مؤثرترین نتایج کمک می کند.

یک روز قبل از درمان هایفوتراپی پوست گردن

با نزدیک شدن به روز درمان، اطمینان حاصل کنید که هیچ تبخال یا تاول در ناحیه درمان ندارید. شما فقط زمانی می توانید تحت درمان هایفو قرار بگیرید که این موارد ناپدید شوند. برای هایفوتراپی شل شدگی گردن کافیست به این نکته توجه کنید.

روز درمان لیفت گردن باهایفوتراپی

در روز درمان، هیچ گونه آرایش یا مرطوب کننده ای روی ناحیه گردن نزنید. با این حال، شما باید یک ژل اولتراسوند را در ناحیه مورد نظر بمالید.هایفوتراپی برای لیفت گردن عالی است.

نحوه مراقبت از ناحیه تحت درمان برای هایفوتراپی گردن

کاملاً طبیعی است که ناحیه تحت درمان گردن کمی حساس، کمی متورم و برافروخته شده وگرم شود. برای کمک به کاهش این عوارض جانبی جزئی، این ناحیه را به روش زیر درمان کنید:

  • از کیسه یخ استفاده نکنید زیرا این کار می تواند اثربخشی درمان را کاهش دهد.
  • حداقل تا 3 روز پس از درمان از استفاده از موچین، موم و کرم های موبر خودداری کنید.
  • برای چند روز از جکوزی، سونا، اتاق بخار و ورزش های سنگین خودداری کنید.
  • در روز درمان فقط از یک لایه بردار و مرطوب کننده سبک استفاده کنید. اما پس از آن می توان رژیم طبیعی پاکسازی و مراقبت پوست شما را از سر گرفت.
  • در روز درمان و روزهای بعدی از کرم ضد آفتاب با SPF حداقل 30 استفاده کنید. این کار باعث می شود تا از تحریکات ناشی از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید جلوگیری کنید.
  • برای بهترین نتایج، از دستورالعمل‌های بالا پیروی کنید. حتماً از ما راهنمایی‌های بیشتری بخواهید تا به شما کمک کند بهترین نتیجه را از درمان هایفو گردن داشته باشید.توجه به این نکات برای هایفوتراپی برای لیفت گردن مهم است.

در طول درمان هایفو گردن چه انتظاری باید داشت؟

هیچ آمادگی خاص و عجیبی برای لیفت گردن غیرجراحی باهایفو وجود ندارد. هم چنین هیچ زمان از کار افتادگی نیز وجود ندارد. اگرچه ممکن است کمی قرمزی در ناحیه درمان مشاهده کنید. مشاهده نتایج بلافاصله امکان پذیر است، اما نتایج کامل پس از 3-4 ماه ظاهر می شود.پس عجله نکنید و به پوست خود زمان دهیدتا کلاژن سازی کند. به کلاژن خود کمی زمان بدهید تا جادوی خود را اعمال کند. نتایج درمان هایفو گردن می تواند تا سه سال باقی بماند! این عالی است.

آیا من یک کاندید برای درمان هایفو گردن هستم؟

هایفو بر خلاف برخی درمان های لیزری و نور پالس برای مشتریانی با هر رنگ پوستی کار می کند. این یک درمان موثر است که می تواند جایگزین لیفت گردن شود.به خصوص برای مشتریانی که نمی خواهند هیچ کاری با جراحی انجام دهند. به طور کلی، برای مشتریان بالای 30 سال با از دست دادن کشش خفیف تا متوسط ​​ایده آل است.برخی از مشتریان در صورتی که شل شدگی گردن دارند، قبل از دیدن نتایج به جلسات متعدد نیاز دارند. در موارد شلی شدید پوست، ممکن است برای به دست آوردن نتایج مطلوب، زمان بیشتری بگذارید.

ما همچنین HIFU را برای بیماران مبتلا به آکنه کیستیک، ضایعات پوستی باز در محل مورد نظر یا کاشت فلزی در ناحیه درمان توصیه نمی کنیم.زیرا ممکن است برای بیمار خطراتی را بوجود آوردکه این تجربه خوبی نیست.

کلام آخر

ما در کلینیک ساتینا لیفت گردن غیرجراحی باهایفو را به شما پیشنهاد می دهیم. لیفت گردن باهایفوتراپی درمانی موثر و بدون درد و خونریزی است که باعث کلاژن سازی پوست می شود. کسانی که از افتادگی پوست خود هستند،نگران نباشند. زیرا اینک رفع افتادگی گردن با هایفوتراپی و کاهش چربی گردن با هایفوتراپی ممکن می شود.هایفوتراپی پوست گردن یک درمان سریع است اما باید به این نکته توجه کنید که برای نتایج کامل نیاز به زمان3تا4ماه دارد تا کلاژن سازی جدید صورت بگیرد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما