تزریق ژل لب در تهران

تزریق ژل لب درتهران

لب بخشی از صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد. با افزایش سن، حجم لب کاهش می یابدو اززیبایی آن کاسته می شود و شروع به نازک شدن می کنند. اگر دوست دارید لب‌هایتان حجیم‌تر و صاف‌تر باشد. شاید به حجم دهی لب‌ها فکر کرده باشید. می توان آن را با جراحی یا با استفاده از تزریق  ژل انجام داد.حجیم کننده های لب محبوب ترین راه برای افزایش سایز لب هستند. آنها کم تهاجمی هستند و زمان بهبودی سریع تری نسبت به جراحی دارند. برای تزریق ژل لب در تهران همین حالا با کلینیک ساتینا تماس بگیرید.

تزریق ژل لب چیست

البته تزریق ژل لب برای همه توصیه نمی شود و همه نمی توانند از این روش استفاده کنند. برای استفاده از تزریق ژل لب و افزایش حجم لب های بالا و پایین باید به بهترین متخصص پوست و زیبایی مراجعه کنید و مشاوره بگیرید. ما در ساتینا کلینیک، بهترین مرکز زیبایی تهرانپارس درخدمت شما هستیم.تیم تخصصی کلینیک ساتینا با بهره گیری ازمتخصصان ماهر و استفاده از جدیدترین دستگاه ها با متدهای روز در زمینه زیبایی و جوانسازی به شما کمک می کند تا با حفظ ظاهر طبیعی و طراوت صورت، جوان تر شوید.برای جوانسازی صورت بدون جراحی باما همراه باشید.

تزریق ژل لب چیست؟

حجم دهی به لب یک عمل زیبایی است که می تواند لب های پرتر و حجیم تر به شما بدهد.این روزها حجم دهنده های پوستی تزریقی رایج ترین روش بزرگ کردن لب است. با افزایش سن، به طور طبیعی کلاژن و چربی را از دست می دهیم. این امر منجر به لاغری و افتادگی صورت از جمله لب ها می شود. تزریق ژل به لب با جایگزین کردن کلاژن و چربی از دست رفته عمل می کنند.

ژل هایی که برای تزریق ژل لب استفاده می شوند، عموما ژل های پیشرفته ای هستند که از اسید هیالورونیک ساخته شده اند. این ماده به طور طبیعی در بدن وجود دارد. اما با افزایش سن کاهش می یابند. اسید هیالورونیک  توانایی جذب آب بسیار بالایی دارد و پس از تزریق ژل به افزایش حجم طبیعی لب ها و بازیابی زیبایی از دست رفته کمک می کند.به این صورت که پس از تزریق، ژل موجود در پرکننده، بافت های لب را پشتیبانی کرده و شکل می دهد.

چندین فیلر اسید هیالورونیک در بازار وجود دارد. همه این محصولات به یک شکل تزریق می شوند و نتایج مشابهی به شما می دهند. البته برخی حاوی لیدوکائین، یک بی حس کننده موضعی هستند.برای تزریق ژل لب در تهران کلینیک ساتینا درخدمت شماست.

مزایای تزریق ژل لب چیست؟

تا اینجا با عملکرد تزریق ژل لب  اشنا شدید.دراین بخش به برخی از مزایای تزریق ژل لب می پردازیم که عبارتند از:

کنترل حجم لب

مقدار ماده تزریق شده قابل کنترل است. بنابراین پزشک کنترل بهتری بر میزان ایجاد حجم لب دارد.

سرعت تدریجی درمان

تزریق ژل به لب را می توان به تدریج در طی جلسات مختلف تا حصول نتیجه مطلوب انجام داد.

برطرف شدن برآمدگی های نا همسان

حجم دهنده های لب هر گونه برآمدگی ایجاد شده در اثر حرکت لب ها را می توان به راحتی از بین ببرد.

کبودی کمتر

تزریق ژل کبودی و تورم کمتری در مقایسه با سایر فیلرهای پوستی وجود دارد.

نتایج قابل قبول و ماندگار

نتایج تزریق زل به لب ها نسبتا طولانی مدت هستند، اما دائمی نیستند.

عدم ایجاد واکنش آلرژیک

از آنجایی که حجم دهنده های اسید هیالورونیک از موادی مشابه مواد موجود در بدن ساخته می‌شوند. بعید است که باعث واکنش آلرژیک شوند. اما اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، قبل از درمان به پزشک خود اطلاع دهید.

روشی غیر تهاجمی

به دلیل آماده بودن ژل ها، نیازی به رفتن به اتاق عمل وجراحی نیست . می توان آن را به صورت سرپایی تزریق کرد.

سفت شدن لب

سفتی خوب و چسبندگی خوب به بافت زیر جلدی و یکنواختی در جذب از مزایای تزریق ژل است. محل تزریق باعث گسترش بافت می شود.

کمک به رفع چین و چروک

این ژل هابا پرکردن فرورفتگی ها و افزایش ابرسانی، کمک به رفع چین و چروک دور لب می کنند.

مزایای تزریق ژل لب

نکات مهم بعد تزریق ژل لب

 • تا 1 هفته مایعات بسیار داغ ننوشید
 • حداقل تا 24 ساعت پس از تزریق از رژ لب استفاده نکنید
 • از کمپرس گرم استفاده نکنید
 • حداقل 24 ساعت پس از تزریق سیگار و قلیان نکشید
 • 24 ساعت پس از تزریق ژل به لب از بوسیدن خودداری کنید
 • طبق دستور پزشک از کپسول انتی بیوتیک استفاده کنید
 • تا 2 هفته محل تزریق ژل به لب را خودسرانه ماساژ ندهید
 • تا 1 هفته پس از تزریق با پماد های تجویزی محل را دو بار در روز چرب کنید.

عوارض جانبی تزریق ژل لب چیست؟

هر روش زیبایی حتی ایمن ترین روش ها ممکن است به مدت چندساعت عوارضی داشته باشند. این کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد.

برخی از عوارض احتمالی تزریق ژل لب

 • عدم تقارن در تزریق ژل به لب تا 2 هفته به دلیل کبودی و تورم در محل تزریق که حجم تقلبی ایجاد می کند طبیعی است.
 • کبودی و درد خفیف تا 1 هفته بعد از تزریق طبیعی است.
 • احساس درد خفیف  در محل تزریق طبیعی است. اما در صورت درد شدید و رنگ پریدگی پس از تزریق بلافاصله با پزشک تماس بگیرید.
 • به دلیل تزریق بی حسی ممکن است تا چند ساعت بعد از تزریق احساس شود که لب یا چانه کج شده است که جای نگرانی ندارد.
 • ممکن است متوجه لکه های قرمز کوچکی شوید که بدلیل وجود سوزن هایی است که به لب های شما تزریق شده است.

خطرات تزریق ژل لب چیست؟

برای تزریق ژل لب هیچگاه به سراغ ارایشگرها و سالن های زیبایی نروید. زیرا بدلیل عدم مهارت و تخصص کافی ممکن است خطرساز باشد.برخی از خطرات تزریق ژل عبارتند از:

 • ایجاد زخم  و عفونت در محل تزریق
 •  آسیب به بافت پوست لب
 • ایجاد ضایعات پوستی

تزریق ژل لب چگونه انجام می شود؟

اولین قدم برای انجام تزریق ژل به لب شامل برنامه ریزی یک قرار ملاقات با یک متخصص دارای مجوز است. می‌توانید قبل از تماس آنلاین نگاه کنید و نظرات سایر بیماران را بخوانید.

در روز عمل، به کلینیک مراجعه خواهید کرد. پزشک از یک بی حس کننده موضعی روی لب های شما استفاده می کند. اگر پرکننده کلاژن گاوی را انتخاب کنید، پزشک آزمایش پوستی انجام می دهد تا مطمئن شود که شما قبل از عمل آلرژی ندارید. اگر پوست شما علائمی از واکنش نشان می دهد، پزشک شما از این درمان استفاده نمی کند. آنها یک نوع جایگزین از حجم دهنده ها را توصیه می کنند.

پزشک شما از یک سوزن برای تزریق مقادیر کمی ماده بی حس کننده در داخل دهان برای بی حس کردن لب های بالا و پایین استفاده می کند. در این مرحله از عمل، ممکن است زمانی که سوزن دهان شما را لمس می کند، احساس سوزش خفیفی کنید. هنگامی که لب های شما به اندازه کافی بی حس می شوند، پزشک ژل را مستقیماً به لب های شما تزریق می کند.

تزریق ژل و حجم دهنده لب تا چه مدت دوام دارد؟

فیلرهای اسید هیالورونیک در حال حاضر پرکاربردترین تزریق برای حجیم و برجسته کردن لب ها هستند. هیالورونیک اسید یک ماده ژل مانند است که از باکتری ها ساخته می شود. با چسبیدن خود به مولکول های آب در پوست، ظاهر لب های ضخیم ایجاد می کند.

این پرکننده ها به آرامی جذب می شوند و می توانند غلیظ یا نازک شوند تا دقیقاً به ظاهر دلخواه شما برسند.مدت زمان دوام این مواد 6تا 12 ماه بسته به انواع مختلف ژل است. می توانید هر شش ماه یکبار درمان های تکراری را انجام دهید. دانشمندان دریافته‌اند که تزریق اسید هیالورونیک پوست را وادار می‌کند تا کلاژن بیشتری تولید کند و باعث چاق شدن طبیعی لب‌ها شود.

عوارض جانبی تزریق ژل لب

تزریق ژل لب در تهران؟ برای تزریق ژل در تهرانپارس کجا برویم؟

برای تزریق ژل لب در تهرانپارس باید به سراغ بهترین کلینیک های زیبایی بروید.این کلینیک ها باید دارای مجوز رسمی و دارای دستگاه های پیشرفته و بروز باشند. برای پیدا کردن بهترین کلینیک زیبایی در تهران بهتراست با دیگران مشورت کنید و از دوستان خود بپرسیدکه از کجا راضی هستند. هم چنین مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی هم می تواند دراین زمینه به شما کمک کند.ما در کلینیک ساتینا با جدیدترین متدهای دنیا اماده تزریق ژل لب در تهرانپارس برای شما عزیزان هستیم.

کلام اخر

با تزریق ژل لب طراوت و تازگی را به صورت خود باز می گردانید.طی این فرایند کلاژن سازی بیشتر صورت می گردد و باعث جوانی و پرشدن لب شما می شود. حجیم شدن لب با تزریق ژل عملی غیرتهاجمی و با کمترین خطرات ممکن است.البته به یادداشته باشید که زیر نظر بهترین متخصص باید انجام بشود. ما دراین مقاله سعی کردیم بگوییم تزریق ژل لب چیست و چه مزایایی دارد. هم چنین درمورد نکات قبل و بعداز تزریق ژل هم توضیح دادیم. برای تزریق ژل لب در تهران در مرکز زیبایی ساتینا عجله کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما