بهترین مرکزهایفوتراپی تهرانپارس | هایفوتراپی خطرناک است؟

بهترین مرکزهایفوتراپی تهرانپارس

آیا دوست دارید پوستی جوان و زیبا داشته باشید درعین حال ترس از جراحی های زیبایی دارید؟ با هایفو تراپی دوباره جوان شدن را بدون درد و جراحی تجربه کنید. یکی از ایمن ترین روش های جوانسازی پوست صورت، هایفو تراپی است . این درمان روشی ایمن،غیر تهاجمی و بدون نیاز به جراحی است که جوانسازی پوست شمارا تا سال ها تضمین می کند.باما همراه باشید تا از روند هایفوتراپی آگاه شوید و بدون نگرانی و ترس ، دوباره زیبا شوید.دراین مقاله مزایای هایفوتراپی پوست و عوارض جانبی هایفوتراپی را می گوییم. برای شروع درمان،بهترین مرکزهایفوتراپی تهرانپارس،کلینیک ساتینا درخدمت شماست.

هایفوتراپی صورت چیست؟

هایفوتراپی روشی است که در تمام دنیا جایگزین تکنیک جراحی شده است. در این روش امواج اولتراسوند بطور مستقیم و تنها از راه تماس دستگاه با سطح پوست، به لایه اصلی موثر در لیفتینگ وارد شده و همان عملی را انجام میدهند که در روش جراحی انجام می شود.یعنی مساحت این لایه را کم می کند، اما نیازی به برش جراحی ندارد.

مزایای هایفوتراپی پوست

در هایفوتراپی لایه ای مورد هدف واقع می شود که سبب محقق شدن لیفت وجمع شدن ماهیجه و پوست بر اثرایجاد حرارت نقطه ای در اعماق لایه های زیرین پوست میگردد.وقتی سلول‌های لایه‌ی هدف به دمای خاصی برسند، دچار آسیب سلولی می‌شوند. آسیب به سلول‌ها باعث تحریک تولید پروتئین‌هایی به نام کلاژن می‌شود. کلاژن‌ها مسئول حفظ ساختمان طبیعی پوست و بسیاری از دیگر بافت‌های بدن هستند. هرچه مقدار کلاژن در بافت بیشتر باشد، آن بافت سفت‌تر می‌شود.

سونوگرافی متمرکز با شدت بالا (HIFU) یک درمان ضد پیری بسیار ایمن برای صورت در نظر گرفته می شود. هایفو یک درمان آرایشی است که تولید کلاژن را افزایش می دهد و منجر به سفت شدن عمیق زیر پوست می شود تا لیفت قابل مشاهده ای برای پوست صورت ایجاد کند.

جدیدترین روش جوانسازی پوست

یکی از گزینه‌های درمانی جدیدتر ما برای سفت‌کردن پوست بدون جراحی، درمان‌های HIFUاست. این روش منجر به تقویت بی‌نظیر افتادگی بافت صورت می‌شود. البته عوارض جانبی کوتاه مدت کمی در برخی افراد وجود دارد.

ما هایفو تراپی صورت را در ساتینا کلینیک، بهترین مرکز زیبایی تهرانپارس توسط یکی از متخصصان حرفه ای انجام می دهیم. با استفاده از Ultraformer III، یک دستگاه اولتراسوند پزشکی ایمن و پیشرفته،تجربه ای خوب را برایتان به ارمغان می آوریم. از هایفوتراپی ایمن بر روی صورت برای دستیابی به لیفت غیرتهاجمی بافت صورت و بهبود بافت و رنگ پوست استفاده می شود.

مزایای جوان سازی صورت با هایفوتراپی

درجواب سوال مزایای هایفوتراپی پوست چیست میتوان گفت :

 • پوست صورت به وضوح سفت تر می شود.
 • چهره صاف ترمی شود.
 • رنگ پوست یکدست ترمی شود.
 • علائم قابل مشاهده پیری را کاهش می دهد.
 • خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می دهد.
 • پوست را روشن می کند.
 • ظاهر جای زخم را بهبود می بخشد.
 • کلاژن عمیق سفت شد.
 • تولید کلاژن جدید تحریک می شود.
 • عضلات زیرین صورت سفت می شوند.
 •  یک درمان ایمن است.
 • باعث رفع چین و چروک صورت می شود.

آیا هایفوتراپی صورت ایمنی دارد؟

درمان‌های صورت (HIFU) یا هایفوتراپی نکات منفی زیادی ندارند.یک روش غیر تهاجمی و بدون جراحی است. مشخصات ایمنی این درمان بسیار عالی است . نتایج به خودی خود دراین باره صحبت می‌کنند.در ابتدا می توانید انتظار داشته باشید که علائم جزئی التهاب وجود داشته باشد.این به این معنی است که درمان موثر بوده است. البته بلافاصله پس از درمان منتظر چند عارضه جانبی باشید که در عرض 24-48 ساعت از بین می روند.لایه های عمیق تر الیاف کلاژن سفت شده و تولید کلاژن افزایش می یابد. نتایج درمان در ماه سوم بسیار واضح تر می شود، زیرا تولید طبیعی کلاژن زمان می برد.

ایا هایفوتراپی خطرناک است

 برخی از عوارض جانبی هایفوتراپی

 • سرخی و قرمزی پوست
 • تورم خفیف پوست
 • سوزن سوزن شدن یا ناراحتی جزئی در طول درمان
 • کبودی  موضعی پوست
 • بی حسی موضعی پوست

 البته به خاطر داشته باشید که این عوارض جانبی هایفوتراپی پوست کوتاه مدت هستند. زیرا بدن دربرابر عوامل خارجی واکنش نشان می دهد. پس بنابراین نگران نباشیدو با خیالی اسوده به این درمان بپردازید. درجواب این سوال که ایاهایفوتراپی خطرناک است میتوان گفت خیر.

طریقه انجام هایفوتراپی چگونه است؟

در کلینیک ساتینا فضایی آرام را برای اشخاص فراهم آورده ایم. شخص به آرامی روی تخت دراز میکشد و پزشک حدود 30 الی 45 دقیقه دسته دستگاه هایفو را مانندسونوگرافی معمولی به آرامی روی پوست صورت در جهت های خاص روی صورت بیمار حرکت می دهد. چون این تکنیک درد غیر قابل تحملی ندارد هیچ نیازی به بیهوشی و بی حسی ندارد و بعضا حتی نیاز به مالیدن کرم های موضعی بی حسی نمی باشد.

هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب نیست؟

برخی از افراد هستند که به دلیل ماهیت این درمان پوستی با تکنولوژی بالا قابل درمان نیستند. افرادی که نمی توانند درمان های پوستی هایفو را دریافت کنند شامل افرادی هستند که :

 • دارای عفونت فعال پوستی زخم های باز یا ضایعات آکنه قابل مشاهده در ناحیه درمان هستند.
 • افرادی که ضربان‌ساز یا سایر ایمپلنت‌های الکترونیکی دارند، نمی‌توانند تحت این نوع درمان قرار گیرند .
 • کسانی که باردار هستند نیز قادر به انجام این درمان نمی باشند.

نتایج هایفوتراپی صورت چگونه است؟

هایفوتراپی یکی از بهترین نامزدها برای درمان های ایمن ناحیه صورت است. تقریباً هر کسی می‌تواند از مزایای هایفوتراپی صورت در مرکز زیبایی تهرانپارس(ساتینا کلینیک) بهره مند شود.هیچ مانعی بر اساس جنسیت، رنگ پوست، نوع پوست یا سن وجود ندارد. با این حال افرادی که پوست پیری دارند واضح ترین نتایج را مشاهده می کنند. همچنین نتایج در افرادی که آسیب شدید ناشی از نور خورشید دارند و افرادی که سیگار می کشند کمتر قابل مشاهده است.

اگر قادر به بهبودی طبیعی در یک بازه زمانی معقول نیستید. هایفوتراپی پوست صورت ممکن است بهترین درمان برای شما نباشد. پوست برای ترمیم و بازسازی باید در سطح پایه عمل کند.این تکنیک دارای چهار کارتریج چند عمقی است که انرژی اولتراسوند را مستقیماً به لایه‌های مختلف صورت منتقل می‌کند. این کار باعث تجدید کلاژن برای پوستی سفت‌تر و جوان‌تر شود.

آیا می توان درمان های هایفوتراپی را در نواحی دیگر بدن نیز انجام داد؟

این درمان را می توان در هر نقطه از بدن اعمال کرد. هایفوتراپی نتیجه موثری دررفع سلولیت های پوستی، تولید کلاژن و سفت شدن پوست روی بازوها، ران ها، زانوها و شکم دارد. درمان‌های هایفو در هر جایی که استفاده می‌شوند دقیقاً به همان روش عمل می‌کنند و کلاژن و ماهیچه‌ها را سفت می‌کنند تا ظاهر کلی پوست سفت‌تر شود.

درمان شل شدگی پوست با هایفوتراپی ممکن است.شل شدگی پوست پس از کاهش وزن قابل توجه یا زایمان را می توان بدون جراحی با هایفوتراپی سفت کرد.این به خصوص برای کسانی است که تمایلی به برداشتن پوست اضافی با جراحی ندارند.

هر چند وقت یک‌بار به هایفوتراپی پوست صورت نیاز داریم؟

اکثر افراد می توانند برای شروع با یک جلسه هایفوتراپی صورت شروع کنند. با این حال، در برخی موارد ممکن است دو جلسه با فاصله سه یا چهار ماه انجام شود. برای تضمین اثرهایفوتراپی، درمان‌ها ممکن است سالانه برنامه‌ریزی شوند. اما دفعات آن توسط متخصص زیبایی شما تعیین می‌شود. ما در بهترین مرکزجوانسازی پوست، با بهترین و بروز ترین دستگاه های دنیاتجربه ای مطلبوب رابریاتان به ارمغان می اوریم.

هزینه جوانسازی پوست با هایفوتراپی  درمقایسه با نتیجه ای که دارد،زیادنیست. یکی از آن درمان‌هایی است که شما تاسالهااز مزایای آن بهره‌مند می شوید. این متد،درمانی عمقی است که در آن انرژی اولتراسوند به لایه های عمیق پوست می رود.

تحقیقات در مورد ایمنی هایفوتراپی صورت چه می گویند؟

در سال 2015گروهی از متخصصان به چگونگی عملکرد جوانسازی پوست با هایفوتراپی و میزان رضایت بیماران پس از درمان پرداختند. این مطالعه بر روی 20 فرد کره ای با چین و چروک صورت افتادگی تنها پس از یک بار درمان انجام شد.هم بیماران و هم پزشکان بهبودهای قابل مشاهده ای در سفتی پوست صورت داشتند. اکثر بیماران به خصوص در همان سه ماه اول بسیار راضی بودند.

عوارض جانبی هایفوتراپی صورت

محققان مشاهده کردند که قابل توجه ترین پیشرفت ها در اطراف چشم ها، خط فک و گونه ها مشاهده شد. تنها عوارض جانبی ذکر شده قرمزی و تورم در شش بیمار از 20 بیمار و دو مورد لکه های خونی و کبودی بود. این اثرات به عنوان خفیف و کوتاه مدت ذکر شد.هم چنین خاطرنشان کردند که جوانسازی پوست با هایفو درمانی، ایمن و موثر برای سفت کردن پوست صورت، کاهش ظاهر چین و چروک صورت و بهبود رنگ پوست و خطوط صورت است.

کلام آخر

هایفوتراپی روشی ایمن،غیرتهرجمی و بدون جراحی است . هایفوتراپی با اعمال انرژی فراصوت روی سطوح عمیق تر پوست و کلاژن پوست کار می کند. البته بدون اینکه به بافت های دیگر یا پوست خارجی آسیب برساند. این یکی از دلایلی است که هایفوتراپی بسیار موثر است. هایفوتراپی پوست صورت در مقایسه با سایر درمان های ضد پیری پوست مانند لایه برداری با لیزر یا لایه برداری شیمیایی است که روی سطح پوست عمل می کنند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 4.8]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما