لیزر موهای زائد کل بدن_هزینه لیزر کل بدن چقدر است

لیزر موهای زائد کل بدن

احتمالاً اطلاعات زیادی در مورد لیزر موهای زائد شنیده اید .لیزرموهای زائد به یک انتخاب محبوب برای خلاص شدن از شر موهای زائد تبدیل شده است. این یک راه حل نیمه دائمی برای کاهش موهای زائد است. خلاص شدن از شر موهای زائد کل بدن بسیار ایده آل است. مخصوصاً زمانی که عادت دارید بدن خود را با ژیلت اصلاح کنید تا به ظاهری که می خواهید برسید. لیزر موهای زائد کل بدن موثرترین روش حذف موهای زائد بدن است که نتایج طولانی مدتی را به همراه دارد. موهای بدن ریزتر و نرم تر می شوند به این معنی که کمتر دیده می شوند و رشد با هر درمان بیشتر ازقبل کند می شود .شما می توانید برای از بین بردن موهای زائدکل بدن از لیزر کمک بگیرید.

لیزر موهای کل بدن

کلینیک ساتینا، با متخصصان لیزر برای کمک به مشتریانی که می خواهندکل موهای بدن خود را حذف کنند، اماده ارائه خدمات است.در این کلینیک برای حذف موهای زائد کل بدن از لیزر ترکیبی الکس-دایود استفاده می شود که قابل استفاده برای تمام نقاط بدن است.

لیزر کل بدن شامل چه نواحی می شود؟

از لیزرموهای زائد کل بدن می توان برای درمان نواحی زیر استفاده کرد: لیزر زیر بغل،  لیزر بیکینی، پشت، سینه، گردن، بازوها، پاها، شکم، باسن، شانه، صورت . در واقع تمام مناطقی از بدن که موها دارای رنگدانه کافی برای جذب نور لیزر هستند. لیزر موهای زائدکل بدن یک گزینه است. می توانید بسیاری از نواحی بدن خود را تحت درمان قرار دهید.

آیا لیزر موهای کل بدن واقعا موثر است؟

ابتدا بدانید که دو نوع مختلف فولیکول مو وجود داردکه سبب ظاهر شدن دومدل مو می شود:

 • موهای کرکی که ریزتر هستند و تقریباً تمام بدن شما را می پوشانند.لیزرموهای زائدبدن کرکی سخت است و باتوجه به نظر پزشک به جلسات بیشتر نیازدارد.
 • موهای تیره ترکه از طریق لیزرکردن موهای زائد بدن قابل درمان هستند. این موها معمولاً رنگدانه بیشتری دارند و ضخیم‌تر هستند و هدف قرار دادن آنها با لیزر را آسان‌تر می‌کنند.

انتظار حذف موهای زائد با لیزر تمام بدن را در یک جلسه نداشته باشید.در حالی که شما می توانید اکثر نواحی بدن خود را با لیزرموهای زائدبدن درمان کنید، انتظار نداشته باشید که تمام نواحی در یک جلسه درمان شوند. بدن شمادرهر جلسه میزان خاصی اشعه لیزر را می تواند بپذیرد. زیرا قرار گرفتن بیش از حددرمعرض اشعه لیزر برای بدن شما ضرردارد. اگر می خواهید بهترین نتایج ممکن را به دست آورید، باید هر ناحیه را بیش از یک بار تحت درمان قرار دهید. البته مهم است که چند هفته قبل از انجام درمان‌های بعدی در همان ناحیه صبر کنید.

لیزر موهای زائد کل بدن چگونه عمل می کند؟

همه چیز در مورد شکستن چرخه رشد مو است. بدان معنی است که شما واقعا باید روی یکنواختی با درمان های خود تمرکز کنید. لیزر موهای زائد تمام بدن از انرژی نور برای آسیب دائمی یا تخریب فولیکول های مو استفاده می کند. این فرآیند فتوترمولیز نامیده می شود. این درمان ریشه های زیر سطح پوست را با استفاده از لیزر هدف قرار می دهد تا از رشد مجدد جلوگیری کند.

لیزر موهای زائد یک راه حل موثر و محبوب برای موهای زائد بدن کل بدن است. زیرا می توان از آن برای هر نوع پوست یا رنگ پوستی استفاده کرد. برخی تصورات غلط در مورد لیزر وجود دارد، یکی از آنها این است که برای پوست های تیره تر مناسب نیست. خوشبختانه فناوری لیزر مدرن را می توان به راحتی تنظیم کرد تا برای هر رنگ پوست، از خیلی روشن تا خیلی تیره، ایمن شود.

لیزر کل بدن چند به جلسه درمانی نیاز دارد؟

ما معمولاً 6-8 قرار ملاقات با فاصله 4-6 هفته را توصیه می کنیم.یک مشاوره رایگان لیزر موهای زائدکل بدن را با ما رزرو کنید تا با هم تصمیم بگیریم بهترین برنامه لیزر موهای زائد شما چیست. ما بهترین دوره را بسته به رنگ پوست، رنگدانه‌های مو و مناطقی که می‌خواهید پوشش دهید، تعیین می‌کنیم. این به بافت موهای شما نیز بستگی دارد. بسیاری از چیزها می توانند در تاثیرگذاری درمان شما و سرعت رسیدن به هدف بهینه نقش داشته باشند.

هزینه لیزر موهای زائد کل بدن چقدر است؟

بهتراست از این واقعیت آگاه باشید که لیزر موهای زائد ارزان نیست. مخصوصا اگر به دنبال لیزر موهای زائد تمام بدن خود هستید. مشکل این است که برخی از مناطق ارزان تر هستند و مناطق دیگر گران تر هستند. آیا واقعا مقرون به صرفه است یا خیر؟

این واقعا یک سوال نسبی است. اگر به این فکر کنید که در طول عمرتان چقدر برای کرم‌های موبر، تیغ، خدمات اپیلاسیون و سایر روش‌های رفع موهای زائد هزینه می‌کنید، احتمالاً هنوز هم خواهید دید که لیزر موهای زائد ارزان‌تر است. نکته کلیدی درک میزان زمانی است که می تواند صرفه جویی شود. اینجاست که مقرون به صرفه بودن واقعاً مطرح می شود. بدون شک زمان کمتری را برای خلاص شدن از شر موهای زائد کل بدن صرف خواهید کرد. بنابراین این کار می تواند زمان اضافی را برای استراحت، زیبایی و… آزاد کند. برای خیلی ها زمان پول است. در مورد لیزر موهای زائد تمام بدن و اینکه آیا برای شما مناسب است یا خیر، به این موضوع فکر کنید.

لیزر کل بدن

آیا لیزر موهای زائد کل بدن برای شما مناسب است؟

اکنون که در مورد نکات حذف موهای زائد تمام بدن بیشتر می دانید، وقت آن است که به این فکر کنید که آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر. با وجود گزینه های مختلف حذف موهای زائد که این روزها در بازار موجود است، لیزر موهای زائد ممکن است تنها یکی از بسیاری از ایده ها به نظر برسد.بهترین کار این است که به برخی از مزایا و معایب آن نگاهی بیندازید تا واقعاً مشخص کنید که آیا برای شما مناسب است یا خیر. اگر رنگ موهای تیره‌تری دارید و رنگ‌های روشن‌تری دارید. قطعاً از نظر فیزیکی ایده‌آل‌ترین گزینه هستید. البته افرادی که رنگ موهای روشنی هم دارند نیز می توانند از لیزرموهای زائدبدن بهره مند شوند. این روزها تقریباً برای هر نوع پوست و رنگ موی لیزرهای متناسبی با آن وجود دارد.

مزایای لیزرموهای زائدکل بدن چیست؟

تا اینجا درمورد لیزرکردن موهای زائد بدن گفتیم. بهتراست با دید بهتری نیز نگاه کنید. برخی از مزایای لیزر موهای زائد کل بدن عبارتند از:

 • لیزر موهای زائدکل بدن برای آقایان و خانم ها مناسب است.
 • درمان لیزرموهای زائدبدن ما به شما این امکان را می دهد که از پوستی صاف بهره مند شوید.
 • می توانید از تحریکاتی که با اصلاح ایجاد می شود، جلوگیری کنید.
 • حذف موهای زائد با لیزرنتایج ماندگارتر از اپیلاسیون، شکرک زدن یا کرم‌های موبر هستند.
 • لیزر موهای زائد برای پوست های تیره و مناطقی که دسترسی به آن سخت است، مناسب است.
 • مناطق بزرگ را می توان در یک زمان هدف قرار داد.
 • با لیزر موی کل بدن دیگر مجبور به اپیلاسیون یا اصلاح نیستید.در دراز مدت در زمان و هزینه صرفه جویی می کنید.
 • لیزر موهای زائد کل بدن کاهش دائمی را ارائه می دهد و می تواند تا 90 درصد باعث حذف موها شود.

 توصیه های قبل و بعد لیزر کل بدن

درمان و روش های زیبایی برای نتیجه بهتر نیازمند مراقبت اند.اینجا لیستی از توصیه های قبل از لیزر کل بدن و بعداز آن را برای شما آورده ایم.

 مراقبت قبل لیزرموزائد کل بدن

 • برای لیزرموهای زائدبدن ناحیه مورد نظر باید کاملاً با آب و شامپو تمیز و خشک شود.
 • 24 ساعت قبل از لیزردرمانی، سطح پوست را با ژیلت اصلاح کنید.
 • یک ماه قبل از درمان با لیزر از روش های اپیلاسیون، بند، وکس، موچین و… استفاده نکنید.
 • قبل از لیزردرمانی از برنزه کردن با آفتاب یا سولاریوم خودداری کنید.
 • در صورت مصرف داروهای خاص به پزشک متخصص اطلاع دهید.

مراقبت های بعد لیزر کل بدن

 • تا24ساعت بعدازلیزر درمانی از حمام رفتن خودداری کنید.
 • در مقابل نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
 • بعد از حذف موهای زائد بدن با لیزر لباس های گشاد و نخی بپوشید.
 • یک ماه پس از لیزرکردن موهای زائد بدن از افتاب گرفتن، برنزه کردن و… خودداری کنید.

کلام آخر

لیزرموهای زائد کل بدن برای دوستداران زیبایی یکی از درمان های محبوب است. شما با لیزرکردن موهای زائد بدن برای مدت طولانی می توانید از شر موهای زائد خلاص شوید. کلینیک ساتینا،بهترین مرکز لیزر درمانی تهرانپارس با دستگاه ترکیبی الکس-دایود میزبان شما عزیزان است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما