لاغری بعداززایمان_سوالات رایج درمورد کویتیشن پس اززایمان

لاغری باکویتیشن بعداززایمان

این مقاله درباره لاغری بعداززایمان است. بدن زن در دوران بارداری و بعد از تولد دچار تغییرات مختلفی می شود.دوران بارداری خواسته های جدیدی بر آن وارد می کند.زمانی که نوزادی که مدت ها منتظرش بودیم به دنیا می آید، لحظه ای فرا می رسد که هر زنی در بدن خود احساس راحتی نمی کند.با لاغری بعداززایمان با کویتیشن دوباره به حالت اولیه خود برگردید.دربسیاری افراد  سوالات دائمی  درذهن بوجود می آید:

هرگز به شکل قبلی باز خواهم گشت؟

این سلولیت از بین می رود؟

پوست من ظاهر سفت خود را به دست خواهد آورد؟

همه اینها می تواند بر عزت نفس شما تأثیر منفی بگذارد و منجر به یک حالت افسردگی شود.دراین مقاله به سوالات رایج درمورد کویتیشن پس اززایمان پاسخ می دهیم.

کویتیشن چیست؟

اولتراسونیک یا اولتراسوند کاویتاسیون استفاده از فناوری اولتراسوند برای تجزیه سلول های چربی زیر پوست است. یک روش بدون جراحی و زخم  برای کاهش سلولیت و چربی موضعی است.این تکنیک شامل اعمال فشار بر روی سلول های چربی از طریق ارتعاشات اولتراسونیک است. فشار آنقدر زیاد است که سلول های چربی به شکل مایع تجزیه می شوند. سپس بدن می تواند آن را به عنوان مواد زائد از طریق ادرار دفع کند.

سوالات رایج درباره کویتیشن

درلاغری موضعی باکویتیشن سلول های چربی شکسته شده از بدن به کبد می روند و در آنجا به عنوان مواد زائد دفع می شوند. این روش درمانی همراه با سایر برنامه های کاهش وزن برای کمک به خلاص شدن از شر چربی های بیش از حد استفاده می شود. این یک روش ارجح نسبت به سایر روش های تهاجمی برای از بین بردن چربی بدن است. توجه به این نکته مهم است که در صورت مصرف یک رژیم غذایی پرکالری وزن شما ممکن است بازگردد.

چه مدت بعداززایمان میتوان کویتیشن انجام داد؟

کویتیشن یک روش لاغری موضعی بعد اززایمان است. اما باید توجه کنید که نمی توان بلافاصله بعداززایمان انجام داد. زیرا بدن درطی زایمان تغییراتی می کند و سیستم دفاعی بدن نیاز به گذشت زمان برای بهبود دارد. حداقل زمان لازم برای کویتیشن بعداززایمان3ماه بعداز زایمان است.برای زنانی شیرده نیز حداقل باید6ماه از زایمان بگذرد.این نکته نیز مهم است که برای انجام لاغری موضعی با کویتیشن به سراغ بهترین متخصص پوست و زیبایی بروید. زیرا بروز بودن امکانات و دستگاه ها و مهارت در انجام آن ضروری است.

مزایای لاغری بعداززایمان با کویتیشن چیست؟

تا به اینجا درمورد فرایندکویتیشن گفتیم. حال به بیان برخی از مزایای کویتیشن بعداززایمان می پردازیم.

 • باعث کاهش چین و چروک شکمی می شود.
 •  باعث فرم دهی و سفت شدن شکم و پهلوها می شود.
 • کاهش حجم بافت‌های چربی ناحیه شکمی را در پی دارد.
 • باعث رفع چربی‌های موضعی و سلولیت بدن می شود.
 • بهبود گردش خون و سیستم لنفاوی را درپی دارد.
 • باعث بهبود و رفع افتادگی شکم پس اززایمان می شود.
 • جای زخم حاصل اززایمان را بهبود می بخشد.
 • احتمال بروز عفونت (برخلاف روش‌های جراحی دیگر)وجود ندارد.

کویتیشن چگونه کار می کند؟

کویتیشن  با استفاده از فرکانس های رادیویی و امواج اولتراسونیک با فرکانس پایین بدن را تقویت می کند. این امواج حباب هایی را در اطراف رسوبات چربی زیر پوست ایجاد می کنند. سپس حباب ها می ترکند و رسوبات چربی را به سیستم بینابینی و لنفاوی که در آن تخلیه می شوند می شکند. رسوبات چربی به گلیسرول و اسیدهای چرب آزاد تبدیل می شود. گلیسرول سپس توسط بدن مورد استفاده مجدد قرار می گیرد در حالی که اسیدهای چرب آزاد به کبد می روند و به عنوان مواد زائد دفع می شوند.

لاغری با کویتیشن بعداززایمان

جلسات لاغری موضعی با کویتیشن چقدر طول می کشد؟

از آنجایی که این روش با توجه به نیازهای یک فرد سفارشی می شود، ممکن است برای برخی بیشتر از دیگران طول بکشد. با این حال، درمان استاندارد باید در یک تا سه جلسه با دو هفته بین هر جلسه بسته به نوع درمان تکمیل شود. هر جلسه حدود 45 تا 75 دقیقه است. حدود 6 تا 12 هفته طول می کشد تا نتایج کاویتاسیون اولتراسونیک را مشاهده کنید.در ساتینا کلینیک یکی از بهترین مراکزلاغری در تهران درخدمت شماهستیم.

اقدامات قبل و بعد لاغری باکویتیشن چیست؟

دراینجا برخی از اقدامات قبل و بعد کویتیشن را می گوییم.برای اینکه درمان خود را موثرتر کنید، باید پیش و پس از درمان آب زیادی بنوشید (حداقل ۱.۵ لیتر). از یک رژیم غذایی کم کالری پیروی کنید و میزان چربی ها و کربوهیدرات ها را ۲۴ ساعت قبل از انجام کویتیشن به حداقل برسانید. این کار به شما کمک می کند تا ذخایر اسیدهای چرب و گلوکز در بدنتان سوزانده شود. پس از درمان باید ورزش های سبک انجام دهید تا چربی از طریق سیستم لنفاوی شما دفع شود.

کدام قسمت های بدن برای کاویتاسیون اولتراسونیک بهتر است؟

کویتیشن در قسمت هایی با چربی موضعی بهترین کار را دارد. چنین نواحی شامل شکم، پهلوها، ران ها، باسن و بازوها می شود. این روش را نمی توان در قسمت های بدن مانند سر، گردن و سایر نواحی استخوانی بدن انجام داد.

ایا لاغری با کویتیشن درد دارد؟

خیر.لاغری با کویتیشن درمانی بدون درد است.زیرا این روش بدون جراحی و ایجادزخم صورت می گیرد. بعد از کویتیشن هیچ نیازی به استراحت مطلق در منزل نیست. هم چنین فرد می‌تواند به سرعت به روال عادی زندگی بازگردد.

عوارض جانبی کویتیشن بعداززایمان چیست؟

لاغری با کویتیشن پس اززایمان عوارض جانبی زیادی ندارد.گاهی دراثر گرما، قرمزی خفیفی ایجاد می شود.این قرمزی پوست و گرمای حاصل هم قابل تحمل است. بعداز مدت کوتاهی ازبین می رود. ممکن است شما تا 24 ساعت پس از انجام درمان، صدای بوق یا زنگ خوردن را در گوش‌های خود بشنوید. احساس سردرد،کم اشتهایی نیز از عوارض طبیعی کویتیشن بعداززایمان است.این عوارض کاملا طبیعی هستند و جای نگرانی نیست.

ایا کویتیشن خطرناک است؟

فرایندکویتیشن غیرتهاجمی، بدون درد و بدون خطر است . امواج اولتراسوند چربی را ذوب می‌کنند و دستگاه وکیوم به انتقال سریع چربی‌ها به بیرون از بدن کمک می‌کند.پس برای لاغری های موضعی این روش کاملا ایمن هست. ما در بهترین مرکز زیبایی تهرانپارس با ارائه خدمات لاغری بعد اززایمان با کویتیشن در خدمت شماهستیم.

کویتیشن برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • زنانی که باردارهستند.
 • اکسانی بیماری‌های قلبی دارند.
 • افرادی که دارای بیماری‌های خاص مانند سرطان و بیماری های کلیوی هستند
 • بیمارانی که کبد چرب دارند.
 • افرادی که درناحیه موردنظر  ایمپلنت فلزی  دارند.
 • کسانی که دستگاه ضربان ساز قلب (پیس میکر) داخل بدن خود دارند.
 • مردان وزنانی که قرص هایی مانند اسپرین را بطور مداوم مصرف می کنند.

کلام آخر

نگران لاغری بعداززایمان نباشید.کویتیشن رسوبات چربی بدن را کاهش می دهد که خلاص شدن از شر آنها با ورزش به تنهایی دشوار است. با این حال، این روش به تنهایی برای درمان کاهش وزن قابل استفاده نیست. کاویتاسیون اولتراسونیک برای کاهش سلولیت و چربی چربی بهترین است. این حالت و فرم بدن را بهبود می بخشد و دور بدن را کاهش می دهد.ما در کلینیک ساتینا، بهترین کلینیک زیبایی تهرانپارس محیطی ارام را برای مادران عزیز فراهم کرده ایم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما