پاکسازی عمیق پوست صورت با میکرودرم ابریژن_ درمان منافذ بازصورت

درمان منافذبازصورت با میکردرم

علت اصلی و اساسی آکنه، تجمع مواد در منافذ است. مواد ارایشی، خاک، روغن ها و سایر مواد آلی می تواند بستر مناسبی برای رشد باکتری های مولد آکنه ایجاد کند. در حالی که شستن و لایه برداری صورت هر دو بخش مهمی برای حفظ پوست شفاف و سالم هستند، ممکن است درمان های خاصی برای پاکسازی کامل منافذ مسدود شده و جلوگیری از جوش های بعدی مورد نیاز باشد. به این ترتیب، میکرودرم ابریژن ممکن است راه حل مناسبی برای کسانی باشد که از جوش های سر سیاه، سرسفید و آکنه رنج می برند. نگران منافذ باز پوست صورت خود نباشید. اکنون پاکسازی عمیق پوست صورت و درمان منافذ باز پوست وکوچک کردن منافذ صورت فقط با دستگاه میکرودرم ابریژن ممکن است.

راه درمان منافذ باز صورت  خودرا از ما بخواهید. دراین مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم تا بهترین راه درمان منافذباز پوست صورت خودرا بیابید.

پاکسازی عمیق صورت با میکرودرم

پاکسازی عمیق صورت با میکرودرم ابریژن چیست؟

میکرودرم ابریژن یکی از چندین عمل زیبایی غیر تهاجمی است که برای ایجاد آسیب کنترل شده در لایه های سطحی پوست طراحی شده است. هنگامی که تحریک می شود، بدن به طور شگفت انگیزی در بهبود خود مهارت پیدا می کند. در طول درمان میکرودرم ابریژن، سلول های مرده پوست و سایر عناصری که منافذ را مسدود می کنند، از بین می روند. با گذشت زمان، این کار باعث ایجاد پوستی  تمیز،روشن، سالم و تقریباً بدون لک می شود. بهترین محصولات مراقبت از پوست اگر روی لایه‌های پوست مرده اعمال شوند، نمی‌توانند نتایج مطلوبی داشته باشند.درمان منافذ باز صورت با میکرودرم و پاکسازی عمیق صورت، این کار را تسهیل می کند.

مزایای میکرودرم ابریژن کلینیکال

میکرودرم ابریژن بسیار شبیه روش های لایه برداری است که افراد به طور معمول به تنهایی در خانه از آن استفاده می کنند. با این حال، هنگامی که توسط یک متخصص انجام می شود، این فرآیند به طور قابل توجهی فشرده تر است و نتایج بسیار چشمگیرتر است. بسته به نوع و شدت نگرانی های زیبایی شما، ممکن است برای رسیدن به اهداف زیبایی تان یک دوره درمان لازم باشد. همین حالابا متخصصان ما در کلینیک ساتینا بهترین کلینیک زیبایی تهرانپارس صحبت کنید تا تمام حقایق در مورد میکرودرم ابریژن را بفهمید. دراین کلینیک منافذباز پوست شما درمان می گردد. برای تعیین وقت مشاوره همین امروز با کلینیک ما تماس بگیرید!

آیا میکرودرم ابریژن منافذ باز را درمان می کند؟

وقت آن است که چیزی را به خودتان اعتراف کنید: برای مقابله با منافذ بزرگ شده به چیزی بیش از یک درمان بدون نسخه نیازدارید. این نوع منافذ اغلب توسط یک یا هر دو عامل زیر ایجاد می شوند:

  • ژنتیک: اگر والدین شما درصورت خود منافذپوستی بزرگی دارند احتمالاً شما آن را از آنها به ارث برده اید. منافذ بزرگ معمولاً ناشی از پوست چرب است .علاوه بر این، پوست های چرب بیشتر مستعد آکنه هستند، که می تواند ظاهر منافذ را نیز بزرگترکند.
  • سن: با افزایش سن، پوست ما شروع به از دست دادن خاصیت ارتجاعی خود می کند. این اثر افتادگی می تواند باعث بزرگتر به نظر رسیدن منافذ شود. اگر در سال های جوانی درمعرض نور مستقیم خورشید بودید، آسیب های ناشی از نور خورشید نیز می تواند اندازه منافذ را افزایش دهد.

چون منافذ بزرگ معمولاً به دلیل سن، آسیب نور خورشید و ژنتیک ایجاد می‌شوند، این بدان معناست که برای کوچک کردن منافذصورت به چیزی قوی‌تر از کرم داروخانه نیاز دارید. نگران نباشید تنها با یک دوره، درمان منافذ بازصورت با دستگاه میکرودرم ممکن می شود.

درمان منافذ باز پوست با میکرودرم چگونه انجام می شود؟

میکرودرم ابریژن یک روش درمانی غیرجراحی است که لایه های بالایی پوست صورت را لایه برداری می کند. کریستال های ریز به آرامی و در عین حال قوی روی پوست مالیده می شوند که از شر سلول های آسیب دیده، کدر و مرده پوست خلاص می شود. به دنبال آن یک جریان دقیق از کریستال های اکسید آلومینیوم از طریق یک قطعه دستی روی پوست هدایت می شود. این به نوبه خود باعث شل شدن و لایه برداری سلول های مرده می شود. پوست به طور همزمان پاکسازی میگردد تا ظاهری شاداب تر و سالم تر به شما نشان دهد.

پاکسازی عمیق پوست صورت با میکرودرم ابریژن تولید سلول‌های جدید و کلاژن را در لایه‌های پایه درم افزایش می‌دهد.در نتیجه، پوست جوان‌تر  می شود و صاف‌تر می‌درخشد. این به این معنی است که منافذ بزرگ‌تر کوچک‌تر و روشن‌تر به نظر می‌رسند. علاوه بر این، درمان‌های معمولی میکرودرم ابریژن می‌تواند باعث تقویت مجدد سلول‌های پوست شود که می‌تواند پوستی جوان‌تر و سفت‌تر ایجاد کند.

مزایای میکرودرم ابریژن صورت

علاوه بر کوچک کردن منافذ بزرگ صورت، میکرودرم ابریژن می تواند برای درمان موارد زیر نیز استفاده شود:

  • کاهش خطوط ریز و اسکارهای جزئی
  • درمان لک های آکنه
  • از بین بردن لک های آفتاب و پیری
  • پاکسازی جوش های سر سیاه و سر سفید
  • بازگرداندن حس شفافیت و صافی به پوست
  • کمک به مبارزه با علائم پیری
  • هایپر رنگدانه

مراقبت های  بعد از درمان منافذ پوستی با دستگاه میکرودرم

پاکسازی عمیق پوست صورت با میکرودرم ابریژن نسبت به لایه برداری شیمیایی سختی کمتری دارد و در عرض چندروز بهبودی حاصل می شود. مراجعین باید توجه داشته باشند که پس از انجام این روش، باید در مورد مراقبت از قرارگیری در مقابل آفتاب کوشا باشند. هنگام بیرون رفتن از خانه، حتما از کرم ضد آفتاب صورت با SPF بالا و کلاهی برای سایه زدن پوست خود استفاده کنید، زیرا به اشعه ماوراء بنفش خورشید حساس است. برخی از عوارض جانبی میکرودرم ماندد قرمزی پوست نیز طبیعی است.

پاکسازی صورت با میکرودرم برای چه پوست هایی خوب است؟

میکرودرم ابریژن ایمن، سریع، راحت و موثر برای همه رنگ ها و انواع پوست، از روشن تا تیره، خشک تا چرب است. این فرآیند ضد پیری می تواند ظاهری روشن تر و صاف تر به هر ناحیه پوستی که نیاز به لایه برداری دارد مانند صورت، گردن، دست ها و سینه بدهد. میکرودرم یک پاکسازی عمیق صورت و به عنوان مراقبت پیشگیرانه از پوست برای مبارزه با اولین علائم پیری است.

نتایج کوچک کردن منافذ پوست با میکرودرم چه زمانی مشخص می شود؟

نتایج پاکسازی منافذ پوست بعداز چندروز با رفع قرمزی صورت بطور محسوسی دیده می شود.بهترین نتایج از طریق یک دوره درمان و یک برنامه نگهداری منظم به دست می آید. تجهیزات ما پیشرفته ترین و درجه پزشکی برای بهترین نتایج ممکن است.در کلینیک ساتینا بهترین کلینیک زیبایی تهرانپارس خدمات پاکسازی عمیق پوست و کوچک کردن منافذ صورت با میکرودرم ابریژن ممکن می شود.

کوچک کردن منافذ صورت با میکرودرم ابریژن چقدر طول می کشد؟

درمان‌های پاکسازی صورت با میکرودرم ابریژن معمولاً ۳۰ دقیقه طول می‌کشد و اگر قسمت بالای سینه و دست‌ها را هم در نظر بگیرید، بیشتر طول می‌کشد.پس از پاک سازی منافذ پوست برخی از بیماران ممکن است دچار سفتی و قرمزی پوست شوند و آن را با احساس آفتاب سوختگی خفیف مقایسه کنند. برای بازگرداندن رطوبت از دست رفته در طول درمان، استفاده روزانه از یک مرطوب کننده و رژیم مراقبت از پوست را به شدت توصیه می کنیم.

کلام آخر

یکی از راه های کوچک کردن منافذ با دستگاه میکرودرم است.پاک سازی عمیق صورت میکرودرم ابریژن  درکلینیک ساتینا، بهترین مرکززیبایی تهرانپارس برای همه ایمن، سریع، راحت و موثر است. امروز برای مشاوره شخصی خود با متخصصان پوست و زیبایی ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما