همه چیز درباره لیزر موهای زائد بیکینی

آیا عاشق گذراندن تابستان خود در استخر هستید؟ اما از اصلاح و اپیلاسیون خط بیکینی خود خسته شدید؟ لیزر موهای زائد بیکینی موثرترین روش برای از بین بردن دائمی موهای زائد در ناحیه بیکینی است.لیزر درمانی روشی موثر برای از بین بردن موهای زائد برای همیشه است.ما دستگاه لیزر موهای زائد مناسبی را در مرکز لیزر تهرانپارس داریم که مناسب انواع پوست های شماست.اگر قصد لیزرموی زائد بیکینی را دارید، به خواندن ادامه دهید.

برخلاف تصور رایج، هزینه لیز موهای زائد بیکینی زیاد نیست. در واقع تقریباً کمی بالاتر از هزینه اپیلاسیون است. اما به یاد داشته باشید که این درمان ها دائمی هستند.به این معناکه چیزی نیستند که برای همیشه به انجام آن ادامه دهید.

لیزر بیکینی چیست؟

لیزر بیکینی یکی از روش هایی است که سال هاست در سراسر جهان انجام می شود. علت محبوبیت لیزر بیکینی این است که اثر آن بلند مدت می باشد .ممکن است برای برخی از افراد این سوال که بیکینی چیست پیش بیاید در واقع بیکینی اصطلاحی می باشد که برای اشاره به ناحیه تناسلی زنان استفاده می‌شود.کنترل موهای ناحیه بیکینی خود یک دردسر مداوم است. شما می توانید موهای زائد بیکینی را با ژیلت به سرعت اصلاح کنید ، اما مو در طی چند روز دوباره رشد می کند.

لیزر درمانی بیکینی

سبک های اصلی لیزر موهای زائد بیکینی

در مورد شکل دادن به خط بیکینی، سبک های زیادی وجود دارد. همچنین در مورد لیزر موهای زائد بیکینی، دانستن اینکه چه چیزی را میخواهیدکمی دشوار است. اما خوشبختانه تکنسین های کلینیک ساتینا، بهترین مرکز لیزرتهرانپارس به شما کمک می کنند.

لیزر موهای زائد بیکینی معمولی

بیکینی معمولی ساده ترین روش لیزر برای حذف موهای زائد در امتداد پایین بیکینی برش استاندارد است.برای بسیاری از خانم‌ها، خط بیکینی می‌تواند تا بالای ران، باسن و ناحیه ناف کشیده شود. به طور معمول، یک خط بیکینی مرتب شامل این قسمت‌ها می‌شود تا اعتماد بدن را در لباس‌های شنا و لباس‌های شنا تضمین کند.

لیزر موهای زائد بیکینی برزیلی

لیزر بیکینی برزیلی عمیق ترین نوع لیزر موهای زائد است.این شامل از بین بردن تمام موهای زائد مانند ناحیه تناسلی و بین باسن است.این یک روش معروف است که زنان در سراسر جهان خواستار آن هستند، اگر می خواهید موهای زائد را به طور کامل از بین ببرید به شما لیزر بیکینی برزیلی را پیشنهاد می کنم.

بسیاری از زنان گزارش می دهند که وقتی کاملاً بدون مو هستند احساس آزادی و تمیزی بیشتری دارند، زیرا لازم نیست نگران بیرون آمدن موهای زائد خود باشند. اگرچه این مدل می‌تواند کمی دردناک‌تر باشد، اما لازم نیست هر بار که به استخر می‌روید نگران تارهای موی ناخواسته باشید.

لیزر خط بیکینی کلاسیک

این سبک از لیزر بیکینی، مثلثی از مو به جا می‌گذارد که وقتی لباس زیر یا لباس شنا می‌پوشید دیده نمی‌شود.

لیزر بیکینی هالیوودی

شامل حذف کامل موهای ناحیه تناسلی از لابیای خارجی، استخوان شرمگاهی و پرینه است. لیزر موهای زائد هالیوود کاهش چشمگیر مو در ناحیه تناسلی زنانه را به همره دارد. این روش بر اساس یک سیستم انقلابی از 3 طول موج لیزر است.

این سیستم از پیشرفته ترین لیزرهاست که ازفناوری لیزر با خنک کننده استفاده می کند. این کار باعث می شود پوستی ابریشمی داشته باشید.لیزر موهای زائد هالیوودی یک دوره درمانی بسیار محبوب است که در ناحیه بیکینی انجام می شود. این روش تضمین می کند که تمام موهای ناحیه بیکینی از بین می روند تا زمانی که پوست شما صاف شود.

لیزر موهای زائد بیکینی تهرانپارس

مزایای رفع موهای زائدبیکینی به روش لیزردرمانی

 • این درمان ها همگی روشی برای از بین بردن تمام یا برخی از موهای ناخواسته ای هستند که در ناحیه شرمگاهی رشد می کنند.
 • همگی روش ها ایمن و موثر برای از بین بردن موهای ناحیه تناسلی هستند.آنها فقط کمی متفاوت هستند.
 • همه ی روش ها نتایج بلند مدتی را ارائه می دهند. آنها نیاز به اصلاح، اپیلاسیون را از بین می برند. البته ممکن است به درمان های بعدی نیاز داشته باشید تا این ناحیه 100% بدون مو شود. اما این یک روش موثر است.
 • هرچند مدت زمان بازدهی نتایج درهرفردی متفاوت است. اما همگی لذت پوستی بدون مو را تجربه می کنند.برخی از افراد کاهش مو را برای چند ماه مشاهده می کنند در حالی که برخی دیگر برای سال ها از پوست صاف و بدون مو لذت می برند.
 • لیزر موهای زائد نیز یک راه عالی برای کاهش خطر رشد موهای زائد است که در این قسمت از بدن رایج است.

فرایند لیزر درمانی چگونه است؟

رفع موهای زائد بیکینی به تمام روش های ذکرشده  شامل استفاده از فناوری لیزر هستند. اساس لیزر تابش پرتوهای نور می باشد. لیزر پالس های نوری را به فولیکول هر مو می فرستد. سپس ریشه مو را از بین می برد تا دیگر موها نتوانند رشد کنند.موهای بیکینی درافراد مختلف با سرعت‌های متفاوتی رشد می‌کنند.

بنابراین لیزر برای از بین بردن کامل موها به چندین جلسه نیاز دارد.چرخه رشد مو شامل سه مرحله است. لیزر تنها زمانی موثر است که مو در مرحله رشد فعال باشد. جلسات درمانی متعدد (با فاصله چند هفته) تضمین می کند که هر مو در هنگام رشد از بین می رود.

لیزرموهای زائد بیکینی برای چه افرادی مناسب تراست؟

استفاده ازلیزر درمانی موهای زائد بیکینی در واقع به عنوان روشی برای ازبین بردن دائمی موهای شما کاربرد دارد. به واسطه انواع لیزر موهای زائد  می توانید به راحتی شاهد پوستی زیبا و بدون مو باشید.لیزر موهای زائد بیکینی برای موارد زیر نتایج بهتری دارد:

کسانی که دارای پوستی روشن و موهای ضخیم هستند.این افراد می توانند در لیزر موهای زائد نتایج بهتری را نسبت به سایرین دریافت نمایند. برای کسانی که دارای موهای نازک تری هستند لیزر موهای زائد دیرتر به نتیجه خواهد رسید.ممکن است  پروسه درمانی کمی طولانی شود و نیاز به تعداد جلسات بیشتری باشد. البته این موضوع تا حدود زیادی به طول موج دستگاه لیزر مورد نظری که استفاده می شود بستگی خواهد داشت.

طول موج های بالاتر در دستگاه لیزر می تواند بر روی پوست های تیره نتایج مطلوب تری را ایجاد نماید. دقت داشته باشید که کاهش و یا ریزش موهای اضافی از طریق لیزر به واسطه ضعیف نمودن فولیکول های موجود در انتهای مو که سبب رشد موهای زائد می شوند صورت می گیرد.
موهای زائد پس از لیزردرمانی به مرور زمان خاصیت خود را از دست می دهند.در نتیجه در صورت تکرار لیزر موهای زائد به مدت چند جلسه موهای زائد بدن شما از طریق لیزر کاملا از بین می رود و دیگر خبری از آن ها نخواهد بود.لیزر موهای زائد برای افراد با هر نوع پوستی جواب می دهد. اما افرادی که پوست روشن و موهای تیره و ضخیم دارند بهترین نتایج را می بینند.

آیالیزر موهای زائد واژن(بیکینی) درد دارد؟

معمولا افرادی که تمایل به انجام لیزرموهای زائد  بیکینی دارند، از دردی که ممکن است متحمل شوند می هراسند. لازم می دانیم در ابتدای توضیحات تعریف صحیحی از درد داشته باشیم.سوزش با درد تفاوت زیادی دارد و شما باید متوجه این امر باشید که دستگاه لیزر بیکینی از سیستم اشعه و نور برای از بین بردن ریشه موها استفاده می کند پس در نتیجه عملی بدون درد را خواهید داشت. اگر تحمل شما خیلی پایین است و نمی توانید اندک سوزش وارده را متحمل شوید، برای شما بی حسی موضعی تجویز می شود.

درواقع بزرگترین مزیت لیزر موهای زائد واژن این است که خیلی دردناک نیست. اکثر بیماران فقط ناراحتی جزئی را احساس می کنند. اغلب آن را با احساس ضربه زدن یک نوار لاستیکی به پوست مقایسه می کنند.قبل از عمل، تکنسین لیزر شما از روش های خنک کننده برای تسکین پوست استفاده می کند. این کار میزان درد را کاهش می دهد.

چگونه برای درمان لیزر بیکینی آماده شویم؟

اولین مرحله درمان، تعیین وقت مشاوره با یک تکنسین مجاز است. ما در کلینیک زیبایی ساتینا خدمات مشاوره لیزررا برای مشتریان ارائه می دهیم.در طول مشاوره، تکنسین های این مرکز تخمینی از تعداد درمان هایی که نیاز دارید به شما ارائه می دهند. آنها همچنین توضیح خواهند داد که فرآیند چگونه کار می کند ؟و قبل و بعد از هر جلسه درمانی چه باید کرد.ازاین مرکزلیزر درمانی تهرانپارس غافل نشوید.

تعداد جلسات لازم برای انجام لیزرموهای زائد بیکینی

بطور معمول درمورد لیزر موهای زائد تا ۸ جلسه ، ۸۰٪ رشد مو کاهش می یابد . تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیشتر به ناحیه ای که می خواهید لیزر کنید، بستگی دارد. بیکینی  یکی از آسان ترین و سریعترین مناطق برای لیزر موهای زائد است.در بیشتر افراد بین ۶ تا ۸ جلسه انجام می شود. هر جلسه حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد. فاصله جلسات نیز یک ماهه می باشد.البته تعداد دقیق جلسات لیزر موهای بیکینی به مو و نوع پوست بستگی دارد.  برخی از افراد ممکن است فقط 6 جلسه نیاز داشته باشند. در حالی که برخی دیگر ممکن است به ۱۳ جلسه یا بیشتر نیاز داشته باشند.

برای به حداقل رساندن عوارض جانبی و مشاهده بهترین نتایج، مهم است آنچه را که تکنسین ما در بهترین مرکز لیزر تهرانپارس  به شما می گوید در روزها و هفته های منتهی به درمان انجام دهید.

نکات مهم قبل از لیزر بیکینی

 • حدود شش هفته قبل از درمان، باید اپیلاسیون را متوقف کنید. زیرا فولیکول مو باید دست نخورده باشد تا لیزر کار کند.
 •  قبل از هرجلسه دوش بگیرید تا متخصص لیزر شما بتواند به راحتی لیزر موهای زائد را انجام دهد. دوش گرفتن برای بهداشت شما و کلینیک بسیار مهم است.
 •  باید برنزه شدن را متوقف کنید. این کارباعث می شود پوست شما در طول درمان دارای سطوح طبیعی ملانین باشد.
 • در روزهای منتهی به درمان، باید از مصرف داروهایی مانند رقیق‌کننده‌های خون و مسکن‌ها اجتناب کنید.
 •  12تا24ساعت قبل از جلسه درمانی، موهای زائد ناحیه بیکینی خودرا با ژیلت اصلاح کنید.توجه کنید اگر کمترازاین ساعت اینکار را کنید ممکن است بعداز لیزر عوارض خفیفی را تجربه کنید.
 • لباس راحت بپوشید. زیرا پوشیدن لباس تنگ در واقع می تواند ناحیه را قبل از درمان تحریک کند. هم چنین باعث ناراحتی بعد از لیزر شود.
 • هنگام ورود به کلینیک زیبایی احساس راحتی و آرامش کنید. زیرا می خواهید بهترین درمان را تجربه کنید. خجالت نکشید و حتماً تمام سوالات خود را از متخصص لیزر بپرسید.

برای یادگیری همه چیزهایی که باید و نباید قبل از عمل انجام دهید. راهنمای کامل ما را در مورد نحوه آماده شدن برای لیزر موهای زائد بررسی کنید.

پس از درمان چه انتظاراتی باید داشت؟

واکنش بدن هر فردی به لیزر موهای زائد بیکینی متفاوت است. واکنش بدن باعث برخی عوارض جزئی می شودکه طبیعی است. به هر حال در طی لیزر شما تغییری در ساختار طبیعی بدن ایجاد می‌کنید.پس باید انتظار داشته باشید که بدن شما به آن تغییر واکنش نشان دهد.برخی از افراد عوارض جانبی جزئی را گزارش می کنند.این عوارض لیزر معمولاً موقتی هستند و خیلی زود ناپدید می‌شوند.  بیشتر عوارض جانبی  لیزردر عرض چند ساعت پس از درمان فروکش می کنند.برخی از عوارض جانبی آن عبارتست از:

متورم شدن یا قرمز شدن پوست

لیزرموی زائد بیکینی به طور خاص پیاز مو و فولیکوهای مو  را مورد هدف قرار می‌دهد. آسیب زدن به هر بافتی، واکنش بدن را به همراه خواهد داشت. به همین جهت تخریب انتخابی فولیکول‌ها می‌تواند باعث بروز واکنش‌هایی مانند قرمزی و التهاب پوست در محل‌های تحت درمان با لیزر شود. بعد از لیزر موهای زائد بیکینی در چند ساعت اول  معمول است.بعضی کرم ها و لوسیون ها مانند آلوئه ورا معمولاً تمام چیزی است که برای تسکین و آرامش پوست نیاز دارید.البته درنظر داشته باشید که به آن حساسیت نداشته باشید.

خارش های پوستی موضعی

لیزر موهای زائد بیکینی  دربرخی از بیماران نیز ممکن است در ساعات پس از درمان دچار خارش جزئی شوند. لوسیون آلوئه ورا نیز می تواند در این مورد کمک کند.البته تکنسین های کلینیک ساتینا،مرکز لیزر تهرانپارس شمارا راهنمایی می کنند.

پوسته پوسته شدن پوست

از انجایی که با لیزر موهای بدن خودرا تحریک می کنید. بدن ممکن است چنین واکنشی نشان دهد.دربرخی افراد پوسته پوسته شدن پوست پس ازلیزرموهای بیکینی رخ می دهد. البته اصلا نگران نباشید. چون این واکنش طبیعی بدن دربرابر لیزر درمانی است و به زودی ناپدید می شود.

نتیجه لیزر موهای زائد بیکینی

در مورد نتایج نیز باید گفت که در افراد مختلف، متفاوت است. انتظار نداشته باشید که نتایج فوری پس از اولین درمان خود را ببینید. معمولا چند روز (و گاهی حتی هفته ها) طول می کشد تا شاهد ریزش مو باشید. ، ممکن است برای اینکه نتیجه ای را مشاهده کنید. نیاز به چندین جلسه درمانی داشته باشید.با رعایت نکات بهداشتی و جلسات منظم به بهترین نتیجه دلخواه می رسید.

بعد از اولین جلسه لیزر برای دیدن نتیجه ی آن نیازی نیست خیلی صبر کنید. پس از گذشت دو هفته تغییرات واضحی را مشاهده خواهید کرد. اما این پایان ماجرا نیست و این معنی را نمی دهد که کار را تمام شده بدانید. نتیجه لیزر به شکل ریزش دسته ای موهای زائد بیکینی ، کنده شدن مو بدون احساس دردو تضعیف ریشه مو خواهید دید.

زمانی که برای بار دوم برای لیزر مراجعه کنید، شما در آن موقع نصفبیشتر موهای زائدتان را از دست داده اید. برای درمان قطعی و ریشه کن شدن دائم موها به حداقل 4 جلسه لیزر احتیاج دارید .پس از پایان این جلسات موهای زائد شما نزدیک به 80 درصد از میزان اولیه خود را از دست داده است. چیزی که باقی مانده، مقدارکمی موهای نازک و ضعیف است.

رفع موهای زائد بیکینی لیزر

البته ممکن است جلسات لیزردرمانی ناحیه بیکینی تا 7 جلسه هم ادامه یابد.این امر وابسته به میزان تراکم مو و همچنین نوع دستگاه لیزر و درجه ی اشعه ی آن است.در مواردی خاص هم دیده شده که به دلایل هورمونی و ضخامت خیلی زیاد موها، جلسات درمانی تا 10 جلسه هم ادامه دارد. اما در پایان با نتیجه ای شگفت انگیز خاتمه پیدا کرده است.

مراقبت های بعد ازلیزربیکینی

برای به حداقل رساندن عوارض جانبی، باید برنامه مراقبت های بعدی مناسب  لیزررا دنبال کنید. افرادی که به ناحیه تحت درمان اهمیتی نمی دهند ممکن است عوارض جانبی شدیدتری مانند تاولو زخم را تجربه کنند. حتماً قبل از درمان با تکنسین خود در مورد برنامه مراقبت های بعد صحبت کنید. اینگونه می دانید چه انتظاری دارید. فکر می کنید برای لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی خود آماده هستید؟

برخی از مراقبت های بعدازلیزرموی زائد بیکینی

 • اجتناب از قرار گرفتن در معرض نور خورشید ضروری است. این شامل خورشید طبیعی و مصنوعی می شود. زیرا هر دو می توانند اثرات نامطلوبی داشته باشند.
 • در روزهای بعد از درمان، باید لباس های گشاد بپوشید.
 • همچنین باید از استخرها، جکوزی ها، اتاق های بخار و سایر فعالیت هایی کهباعث تعریق بیش از حد می شوند خودداری کنید.
 •  برای آماده سازی هر جلسه باید به آرامی پوست را لایه برداری کنید و از آب بسیار داغ یا سرد خودداری کنید.
 • دستورات بعد از درمان را در روزها و هفته های منتهی به جلسه بعدی خود دنبال کنید.

برای به حداقل رساندن عوارض جانبی و لذت بردن از بهترین نتایج، از یک برنامه مراقبت دقیق پیروی کنید.درمورد لیزر موهای زائد بیکینی سوالات زیادی مطرح است . راین قسمت به مهم ترین آنها پاسخ می دهیم.

آیا لیزر بیکینی پوست را تیره تر می کند؟

لیزر موهای بیکینی باعث تیره تر یا روشن تر پوست نمی شود. لیزر موهای زائد روی رنگدانه های پوست تاثیر نمی گذارد.بنابراین نمی تواند سبب تغییر رنگ پوست شود. البته معمول است که تا چندساعت بعداز لیزر موهای زادئ بیکینی این تجربه را داشته باشیسد. اما اغلب،تیره یا روشن شدن موقتی پوست نیز معمولا در افرادی رخ می دهدکه مراقبت های قبل و بعد لیزر را جدی نمی گیرند.

آیا لیزرموهای زائد بیکینی سبب نازایی می شود؟

درجواب سوال آیا لیزرموهای زائد بیکینی سبب نازایی می شود؟باید گفت این یک تصور اشتباه و غیرعلمی است. دستگاه های لیزر مو برای هدف قرار دادن فولیکول مو طراحی شده اند و به سطوح عمیق تر نفوذ نمی کنند. نفوذ لیزر به اندازه ای عمیق نیست که بتواند روی اندام های بدن تأثیر بگذارد.در نتیجه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی نمی تواند باعث نازایی شود.چون هیچ راهی برای رسیدن لیزر به تخمدان های شما وجود ندارد.نگران رفع موهای زائدبیکینی با لیزر نباشید.

آیا لیزر بیکینی سرطان زاست؟

درجواب سوال آیا لیزر بیکینی سرطان زاست؟ باید گفت که نوع تشعشع ناشی از لیزرها ، تشعشع غیر یونیزه کننده است. این نوع با تابش یونیزه کننده از منابع هسته ای و اشعه X که سرطان زا یا عامل سرطان هستند متفاوت است.از نظر خطر سرطان ، پرتوهای ایکس و گاما خطرناک ترین هستند و به عنوان پرتوهای یونیزان با فرکانس بالا شناخته می شوند.اما این اتفاق در لیزر موهای زائد رخ نمی دهد. سازمان غذا و داروی ایالات متحده ، FDA اظهار داشته است كه انرژی نوری از این لیزرها به اعماق پوست نفوذ نمی كند.بنابراین احتمال سرطان وجودندارد.

کلام اخر:

اگر به فکر رفع موهای زائدبیکینی خود هستید. همین حالا اقدام کنید.با لیزرموهای زائد بیکینی پوستی بدون مو، صاف تر و شفاف تر داشته باشید.لیزر درمانی روشی موثر،کم خطر وبا نتیجه بلندمدت است. حال برای مشاوره با یک تکنسین لیزر دارای مجوز برنامه ریزی کنید.مرکز زیبایی ساتینا دارای مجوز رسمی برای ارائه خدمات به مشتریان است.

به دنبال خدمات لیزر موهای زائد در تهران پارس هستید؟ کلینیک ساتینا  برای لیزر درمانی بیکینی در خدمت شماست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما