درمان شل شدگی بازو بدون جراحی_ لیفیت بازو با دستگاه آراف

درمان شل شدگی بازو

اگر آستین های پیراهن شما خیلی تنگ شده است و دوست ندارید لباس های استین کوتاه بپوشید. برای یک کمد لباس کاملا جدید آماده شوید! هر زنی خواهان بازوهایی باریک و زیباست. بسیاری افراد دچارافتادگی بازو می شوند و یا چربی اضافی زیادی  درناحیه ی بازو دارند.درمان‌های غیرجراحی برای رفع افتادگی بازو وجود دارند که می‌توانند به شما در کاهش چربی بازو کمک کنند.یکی از روش های پزشکی برای درمان شل شدگی بازو بدون جراحی، استفاده از دستگاه آراف فرکشنال است.این روش درمانی را برای کاهش چربی بازو بدون جراحی و درد در هرزمان می توانید انجام دهید. امروزه لیفت بازو با دستگاه آراف موثرترین روش درمانی شناخته شده است.

لیفت بازو با دستگاه آراف

 ورزش برای سفت کردن بازو

بسیاری از افراد خواهان ورزش مناسب برای سفت شدن بازو و کاهش چربی دوربازو هستند. دراین مقاله ما بهترین ورزش برای سفتی بازو را به شما آموزش می دهیم.با ماهمراه باشید.

دایره های بازو – تمرین 3 مرحله ای برای لیفت بازو: این تمرین بازو ، عضلات سه سر، دوسر بازو و شانه های شما را هدف قرار می دهد.

4 ست 30 ثانیه +30ثانیهورزش برای سفت شدن بازو

در حالی که صاف ایستاده اید و پاهای خود را صاف روی زمین قرار می دهید. بازوها را به پهلو با زاویه 90 درجه نسبت به بدن خود دراز کنید. دستان خود را در دایره های کوچک و سریع به جلو حرکت دهید.تا جایی که می توانید چرخش را در 30 ثانیه انجام دهید و سپس حرکت را معکوس کنید.یعنی تا جایی که می توانید دایره هایی را در جهت معکوس برای 30 ثانیه دیگر انجام دهید.استراحت کنید و 3 بار دیگر تکرار کنید (در مجموع 4 ست 30 ثانیه ای).

این ورزش برای درمان شل شدگی بازو بدون جراحی به تمام افراد با سنین مختلف توصیه می شود. برای نتایج فوق‌العاده، بهتر است آن را با دستگاه اراف ترکیب کنید.ترکیب ورزش و دستگاه آراف فرکشنال می تواند معجزه کند.این کار باعث سرعت بخشیدن به  روند کاهش چربی های بازو و زیبایی هرچه بیشتر شما می گردد.

آیا در مورد امواج رادیویی سفت کننده اطلاعاتی دارید؟

آراف فرکشنال یک درمان بدون درد، ایمن و غیر تهاجمی برای افرادی است که می خواهند چربی اضافی، سلولیت، شلی  شدگی پوست را از بین ببرند.این درمان باعث سفت شدن  و لیفت بازو ها بطور موثری می شود. سفت شدن بازو ها هم باعث ایجاد ظاهری زیبا در بازوها می گردد.ازاین درمان غافل نشوید.لازم به ذکر است است که این درمان برای کوچک کردن شکم، لیفت صورت و… نیز بکار می رود.

ازبین بردن چربی بازو با دستگاه اراف

سلول های چربی شما می توانند انواع مختلفی از سموم را جمع آوری کنند، بنابراین حذف آن سموم تا حد امکان برای سلامتی شما مفید است. شما نه تنها لاغرتر به نظر می رسید، بلکه سالم تر نیز خواهید بود. جدای از نتایج لاغری و تقویت کننده فوری که پس از هر درمان به دست می آید، گردش خون بهتری را در ناحیه تحت درمان مشاهده خواهید کرد.خبرخوب اینجاست! کاهش چربی بازو با دستگاه آراف همین حالا ممکن است.این روش درمانی برای لاغری بازو تاییدشده FDAمی باشد و جای هیچ نگرانی نیست. 

درمان افتادگی بازو بدون جراحی

گاهی اوقات فقط چربی نیست که باعث می شود شکل بازو کمتر از آنچه می خواهید باشد. سفت کردن پوست بازوبا دستگاه باعث بهبود شکل افتادگی پوست بالای بازو می شود. ، مادر ساتینا کلینیک دستگاهی را ارائه می دهیم که از فناوری فرکانس رادیویی برای هدف قرار دادن بازوها استفاده می کند. دستگاه آراف با گرم کردن سلول ها،به  ازبین بردن چربی اضافی و در عین حال سفت شدن بازو کمک می کند. این یک درمان ایده آل برای هر کسی است که به دنبال خلاص شدن از شر بازوهای شل و افتاده است!

هرکسی دغدغه های متفاوتی روی بازوهای خود دارد. بطوریکه هیچ دو نفری دقیقاً شبیه هم نیستند. این که آیا شما فقط به کاهش کمی چربی روی بازوهای خود نیاز دارید یا به کاهش چربی زیاد بازوها، سلولیت پوستی یا اینکه پوست شل روی بازوها نگرانی اصلی شما باشد یا هر دو، راه حل های ما می توانند به شما کمک کنند. گاهی اوقات فقط یک روش کافی است یا گاهی اوقات می توان از ترکیبی از روش ها استفاده کرد تا نتیجه دلخواه بدست آید. در هر صورت، ما می توانیم یک برنامه درمانی سفارشی را فقط برای شما ایجاد کنیم.

درمان شل شدگی پوست بازو با آراف چگونه کار می کند؟

انرژی امواج رادیویی آراف به پوست تا عمق درم نفوذ می کند.دستگاه از انرژی فرکانس رادیویی برای گرم کردن بافت عمیق زیرین استفاده می کند تا تولید کلاژن و الاستین زیر پوستی را تشویق کند تا ظاهر شلی پوست را کاهش دهد. این دستگاه مبتنی بر انرژی نتایج سریع تری دارد و نیاز به بی حسی موضعی نیست.. چربی اضافی در کمتر از یک هفته توسط بدن متابولیزه می شود. ورزش های قلبی عروقی برای از بین بردن چربی های ناخواسته  پس از 24 تا 48 ساعت ایده آل است.با این کار شما شاهد رفع شل شدگی بازوهایتان خواهیدبود.

موثرترین نتایج درمان افتادگی بازو بدون جراحی چه زمانی است؟

 معمولاً نتایج قابل توجهی پس از یک درمان نمایان می شود. اما باید توجه داشت که بهترین نتایج پس از 2 تا 3 درمان ایجاد می شود.پس از 3جلسه شما شاهد رفع شل شدگی بازوهای خود هستید.

درطول درمان لیفت بازو با آراف بیمار چه احساسی دارد؟

بیمار گرما همراه با درجاتی از سفت شدن بازوهای خود را احساس می کند.البته پس از یک سری درمان احساس بیشتری به او دست می دهد. این احساس گرمای عمیق نشان می‌دهد که کلاژن‌ها در حال رسیدن به حرارت لازم برای سفت شدن هستند. برای محافظت از پوست و راحت‌تر کردن فرایند درمان قبل، در حین و بعد از هر پالس انرژی، سطح پوست خنک می‌شود. این درمان بسیار آرامش بخش است و بیماران مشتاقانه منتظر درمان های بیشتری بعد از اولین درمان هستند. پس علاوه بر لاغرشدن بازو ها و کاهش چربی بازو باعث ریلکس شدن شمانیز می شود.

کلام آخر

با لیفت بازو بدون جراحی دیگر نیازی به روش های جراحی ندارید و تنها دردو یا سه جلسه می توانید بازو خود را بکشید و به کاهش افتادگی بازوهای خود کمک کنید. لیفت بازو بدون جراحی عوارض و زمان بهبودی کمتری دارد. این روش غیرتهاجمی، طرفداران زیادی نیز دارد و افراد زیادی تمایل دارند برای سفت کردن پوست ناحیه بازو از آن استفاده کنند. از طرفی این روش جوان سازی پوست، در دسترس همگان است و کلینیک های زیادی این نوع درمان سفت شدن بازو را انجام می دهند. در این روش، چربی ها بدون جراحی حذف شده و پوست به خوبی کشش داده می شود. ما در ساتینا کلینیک به شما در ازبین بردن چربی بازو با دستگاه کمک می کنیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما