سرما درمانی یا کرایوتراپی، روشی برای لاغری

لاغری با کرایوتراپی

لاغری با دستگاه کرایوتراپی  یکی از مشکلات شایع جهانی یعنی چاقی را حل کرده است. در حال حاضر با وجود کارآمدترین دستگاه های انجماد چربی برای لاغری با نتایج رضایت بخش بیماران، دیگر مشکل چاقی وجود ندارد. این دستگاه ها تنها سلول های چربی بدن شما را هدف قرار می دهند. مهم نیست که چه بخشی از بدن باشد.دستگاه لاغری کرایوتراپی بدون آسیب رساندن به پوست  و دیگر اندام های بدن عمل لاغری را انجام می دهند. لاغری با دستگاه کرایوتراپی به هیچ وجه عارضه جانبی ندارد.هم چنین در طول استفاده از این دستگاه های از بین برنده چربی، احساس راحتی نسبتا خوبی خواهید داشت.در این مقاله درباره سرما درمانی یا کرایوتراپی، روشی برای لاغری بیشتر بخوانید.

کرایوتراپی چیست؟

دستگاه کرایوتراپی لاغری از جمله دستگاه های انجماد چربی های بدن است. این دستگاه های انجماد چربی، از مس برای نگه داشتن سیستم خنک کننده هوا برای انجام اتلاف گرما استفاده می کنند. سپس سلول های چربی یخ زده (چربی های موجود در ناحیه مورد نظر) توسط فرایندهای متابولیکی طبیعی احیا می شوند. در نتیجه لایه چربی کاهش می یابد و هدف از انجام این عمل از بین بردن موضعی چربی می باشد.

دستگاه کرایولاغری (سرما درمانی) چگونه عمل می کند؟

دستگاه سرما درمانی بر اساس تکنولوژی خنک کننده کار می کند. تری گلیسریدهای موجود در چربی ها به حالت جامد تبدیل می شوند. یعنی در طول درمان در دمای پایین این اتفاق رخ خواهد داد. سلول های چربی بدن دچار پیری زودرس و مرگ می شوند و متابولیسم طبیعی در بدن شروع به کاهش لایه های چربی می کند و شما به هدف مطلوب بدون آسیب زدن به سلول‌های مجاور خواهید رسید.لاغری موضعی با دستگاه کرایوتراپی در کلینیک زیبایی ساتینا انجام می شود.

دستگاه کرایو چگونه منجر به حذف چربی ها می شود؟

دستگاه های از بین برنده چربی مثل دستگاه کرایوتراپی برای لاغری، پوست سست و افتاده شما را سفت و سخت می کنند. این دستگاه ها حتی نسبت به جراحی لیپوساکشن از مزیت بیشتری برخوردار هستند. با استفاده از این دستگاه ها عملکرد چربی سوزی با افزایش میزان متابولیسم بدن شما، شتاب می گیرد تا مواد زائد و رطوبت بدن را تخلیه کند. دستگاه از بین بردن چربی برای افراد چاق یک نعمت بزرگ است. زیرا که با شروع درمان بدون شک می توانند وزن بدن خود را طبق الزام و انتخاب شان از دست بدهند.

این روش درمانی نه تنها باعث آسوده شدن عضلات آن ها می شود بلکه باعث تسکین درد عضلانی می شود. با از دست دادن چربی اضافی، اکنون فرم بدن (شکم، کمر و باسن) در دستان شما است. جای تعجب نیست که بگوییم این دستگاه ها نه تنها فرم بدن افراد را شکل می دهند بلکه زندگی آنها را نیز شکل می دهند.برای خواندن درباره سرما درمانی یا کرایوتراپی، روشی برای لاغری با ما همراه باشید.

روش درمان با استفاده ازدستگاه کرایوتراپی برای لاغری

استفاده از دستگاه کرایو یا سرما درمانی راحت، دارای وزن کم  با قیمت مناسب در کوتاه مدت سبب لاغری شما می شود. می توانید همزمان با گوش دادن به موسیقی یا خواندن کتاب از آن استفاده کنید. بعد از روشن شدن ، زمان پیش فرض آن 8 دقیقه است، اما می توانید زمان درمان آن را روی 20 ، 40 یا 60 دقیقه تنظیم کنید. با توجه به زمان تعیین شده، خاصیت یخ زدایی دستگاه بطور خودکار دما را کنترل می کند.

این دستگاه انتخاب برتر هر فرد چاق چه زن و چه مرد است. در طی این درمان، سلول های چربی نسبت به بافتهای مجاور آسیب‌ پذیرتر هستند.دستگاه سرما درمانی لاغری از پوست، اعصاب، عضلات و سایر بافت ها محافظت می کند. سلول های چربی منجمد در نهایت با فرایند آپوپتوز (مرگ سلولی کنترل شده) از بین می روند. بدن شما از لایه های چربی اضافی محروم می شود که به تدریج یک شکل زیبا به خود می گیرد.روش لاغری با کرایوتراپی در کلینیک زیبایی ساتینا، بهترین کلینیک لاغری در شرق تهرانپارس انجام می شود.

لاغری با کرایوتراپی

چه افرادی نمی توانند از لاغری موضعی با دستگاه کرایوتراپی استفاده کنند؟

اگرچه دستگاه های از بین برنده چربی برای همه افراد چاق به یک اندازه معتبر و مفید هستند اما در اینجا برخی موارد استثنا وجود دارد.درروش لاغری با کرایوتراپی عبارتنداز:

 • افراد زخمی نباید تحت درمان با سرما درمانی قرار گیرند
 • زنان باردار نمی توانند از این دستگاه استفاده کنند
 • افرادی که داخل بدن خود فلز دارند مجاز به استفاده از این دستگاه نیستند
 • بیماران مادرزادی بیماری قلبی نباید از این دستگاه استفاده کنند
 • زنان در قاعدگی نمی توانند از دستگاه انجماد چربی استفاده کنند
 • همچنین افرادی که داروهای هورمونی مصرف می کنند مجاز به استفاده از این دستگاه نیستند

به افرادی که از دستگاه سرما درمانی استفاده می کنند پیشنهاد می شود به جای غذاهای پرکالری غذای ملایم مصرف کنند.این دستورالعمل ها به جهت بهترین استفاده برای افراد هستند. برای دستیابی به بهترین نتیجه افراد چاق باید تمام این دستورالعمل ها را دنبال کنند.بهتراست برای حفظ وزن خود از رژیم های غذایی سالم نیز استفاده کنند. برای اطلاع از نتیجه سرما درمانی یا کرایوتراپی، روشی برای لاغری در قسمت بعد صحبت می کنیم.

نتیجه لاغری با دستگاه کرایوتراپی

برخی از آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد که استفاده از دستگاه های انجماد چربی نتایج کاهش چربی را طی دو تا چهار ماه پس از عمل نشان می دهد. برای کسب نتایج قابل توجه در کاهش چربی، ممکن است درمان اضافی انجام شود. همانطور که قبلا گفته شد دستگاه سرما درمانی برای لاغری هیچ عارضه جانبی ندارند، با این حال، باید فقط یک بار در ماه ناحیه مورد نظر را درمان کرد. شما می توانید از این دستگاه در مناطق مختلف بدن خود استفاده کنید اما مطمئن شوید که این برنامه فقط یک بار در ماه است. قرار نیست فرد هر روز از دستگاه حذف چربی استفاده کند. نتیجه لاغری با دستگاه کرایوتراپی در طی 4 تا 8 هفته مشاهده می شود.

برای نتایج بهتر و مستمر، هر ماه از دستگاه انجماد چربی استفاده کنید.کلینیک ساتینا، بهترین کلینیک لاغری شرق تهران اماده ارائه خدمات لاغری موضعی با سرمادرمانی به مراجعه کنندگان است.دستگاه سرما درمانی لاغری از یک سیستم خنک کننده کنترل شده برای هدف قرار دادن و آسیب رساندن به فقط سلول های چربی استفاده می کند. در هفته های آتی، این سلول های چربی خنک شده از بدن خارج می شوند. این دستگاه های حذف چربی نتایج بلند مدت را نشان می دهند زیرا چربی های اشباع شده بدن شما را برای همیشه ترک می کنند. بنابراین، همه افراد چاق مستحق این روش درمانی هستند تا هوشمند و برازنده به نظر برسند.

تفاوت های لاغری کرایوتراپی با RF و کویتیشن

در کوتیشن از امواج دارای انرژی خیلی زیاد استفاده می کنند که باعث از هم گسیخته شدن سلول های چربی می شود. لازم به ذکر است که دوره درمان در روش لاغری با کویتیشن، طی جلسات بیشتری انجام می شود.

روش RF یا رادیو فرکانسی برای لاغری بر خلاف سرمایشی بودن کرایو، یک روش گرمایشی است و با افزایش دما سلول های چربی را از بین می برد. تعداد جلسات آن نیز نسبت به کرایو بیشتر است.

کلام آخر

سرما درمانی یا کرایوتراپی، روشی برای لاغری است که باعث انجماد سلول های چربی و لاغری موضعی می گردد.روش لاغری با کرایوتراپی یک روش نوین لاغری است که شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از مشاوره رایگان کلینیک لاغری ساتینا استفاده کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

12 دیدگاه در سرما درمانی یا کرایوتراپی، روشی برای لاغری

 1. پینگ بک: ava adibi

 2. غزل says:

  دکتر از پارسال که کرایو انجام دادم حس میکنم اعتماد بنفسمم بالارفته
  هر لباسی که میخوام دیگه اندازمه
  مرسی از راهنماییاتون🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 3. عاطفه امیری says:

  از اینکه برای لاغری پیش شما اومدم واقعا خوشحالم با کرایو تراپی و بعدم رژیم تونستم 15کیلو توی چندماه کم کنم. واقعا ممنونمممممم❤❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما