کامپوزیت ونیر طبیعی می شود؟

طبیعی یا مصنوعی شدن کامپوزیت ونیر

طبیعی یا مصنوعی شدن کامپوزیت دندانی

روکش دندان یک راه استثنایی برای تغییر لبخند شماست. در طول این عمل، دندانپزشک شما مقدار بسیار کمی از مینای دندان را برمی دارد، سپس یک ماکت ساخته شده از پرسلن یا رزین کامپوزیت را برای همیشه روی دندان های طبیعی شما می چسباند. روکش‌ها می‌توانند تراشه‌ها، شکاف‌ها، تغییر رنگ، مشکلات جزئی هم‌ترازی و سایر نگرانی‌های مربوط به لبخند شما را اصلاح کنند. یکی از دغدغه های افراد این است که کامپوزیت ونیر طبیعی می شود یا خیر؟!

یکی از سوالاتی که بیماران هنگام بررسی روکش دندان دارند این است که لبخند آنها پس از عمل تا چه حد طبیعی است. هیچ‌کس نمی‌خواهد دندان‌های مصنوعی واضحی داشته باشد، بنابراین رنگ، محل قرارگیری، اندازه و جنس روکش‌های شما فاکتورهای مهمی هستند که باید هنگام انتخاب این درمان در نظر بگیرید.

لبخند طبیعی

گزینه های قابل تنظیم برای لبخند شما

هر دندانی نیازی به روکش ندارد، بنابراین شما لبخند خود را بر اساس اهداف خود با دندانپزشک خود تنظیم خواهید کرد. اکثر مردم ترجیح می‌دهند که دندان‌های جلویی قابل رویت – هم ردیف بالا و هم ردیف پایین را برای روکش‌ها برای تاثیرگذاری بیشتر انتخاب کنند. به طور کلی، دندان های عقب برای بهبود ظاهر شما نیازی به روکش ندارند.

دندانپزشک شما تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل شود که روکش های شما با دندان های طبیعی شما مطابقت دارند. اگر دندان‌های سفیدتر می‌خواهید، دندانپزشک شما ممکن است قبل از انجام روکش دندان، سفید کردن دندان‌های حرفه‌ای را پیشنهاد کند. به این ترتیب، او می تواند روکش های جدید شما را با لبخند سفید شده شما هماهنگ کند تا ظاهری کاملا منسجم داشته باشد

آیا ونیرها انتخاب مناسبی برای شما هستند؟

هنگامی که روکش ها به درستی انجام شوند، می توانند کاملا طبیعی به نظر برسند و با لبخند شما مطابقت داشته باشند تا ظاهری یکنواخت و خیره کننده داشته باشند. ونیرها به شما این امکان را می دهند که ساختار طبیعی دندان خود را حفظ کنید و در عین حال ظاهر خود را بهبود بخشید و گزینه ای طولانی مدت برای ترمیم لبخند به شما می دهد. آیا روکش ها گزینه مناسبی برای اهداف دندانپزشکی زیبایی شما هستند؟ امروز با دندانپزشک خود قرار ملاقات بگذارید تا بیشتر بدانید که روکش ها چگونه می توانند برای لبخند منحصر به فرد شما مفید باشند!

یکی از دغدغه های بیماران این است که آیا روکش های کامپوزیت ونیر طبیعی می شود؟ ایا ظاهری طبیعی برای دندان ها ایجاد می کنند یا خیر! واقعیت این است که طبیعی یا مصنوعی شدن روکش های کامپوزیت دندان های شما به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله این موارد می توان به برند کامپوزیت، جنس کامپوزیت، مشکلات دندانی شما، مهارت دندانپزشک و … اشاره کرد. اگر برای انتخاب کامپوزیت یا دیگر روش های روکش دندانی نگرانی دارید حتما قبل از انتخاب روش مناسب با دندانپزشک خود مشورت کنید تا بهترین راه را برای شما پیشنهاد دهد. از مزایا و معایت هر کدام از روش های روکش دندانی هم مطالعه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما