مهم ترین مزایای میکرودرم

میکرودرم ابریژن تکنیکی برای جوانسازی است که در حقیقت یک نوع لیزر درمانی برای پوست محسوب می شود .

میکرودرم در حقیقت یک روش فیزیکی است که سلولهای مرده پوست را جدا کرده و باعث رشد سلول های جدید و کلاژن سازی پوست می گردد. تاثیرات میکرودرم در جلسه اول کاملاً قابل مشاهده است و با تکرار آن نتایج بسیار ایده آلی حاصل خواهد شد بعد از پایان دوره درمان شاهد نرم شدن پوست شفافیت آن و از بین رفتن چین و چروک ها خواهید بود.

میکرودرم می ‌تواند لایه بیرونی پوست را ترمیم کرده  و با نفوذ به لایه های میانی باعث تولید کلاژن بشود .

زمانی که کلاژن بیشتری در پوست تولید شود آبرسانی بیشتری خواهد شد و همچنین چربی های اضافه کاهش پیدا می‌کند.

مزایای میکرودرم 

مزایای میکرودرم ابریژن برای پوست شامل موارد زیر است :

 • از بین بردن تیرگی پوست 
 • از بین بردن منافذ باز پوست 
 • ایجاد کلاژن سازی 
 • جوانسازی پوست 
 • لیفت نسبی و محکم کردن پوست 
 • از بین بردن حای جوش
 • از بین بردن اسکار های قدیمی 
 • از بین بردن جوش های سر سیاه 
 • پاکسازی پوست و ایجاد شفافیت 

میکرودرم باعث شادابی و درخشان شدن پوست شده و چین و چروک و فرورفتگی ها و جای جوش را به خوبی از بین میبرد .این روش غیر تهاجمی بوده و عوارض جانبی آن بسیار کم خواهد بود. انجام این تکنیک بدون نیاز به بیهوشی است و در صورت تمایل می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد.

با گذر زمان، افزایش سن و قرار گرفتن پوست در معرض عواملی مانند آلودگی، تابش نور خورشید و سایر اشعه های دیگر ، پوست شادابی و زیبایی خود را از دست می دهد . میکرودرم ابریژن یکی از روش های می باشد که می توان در این روش جوانسازی پوست را با استفاده از مواد معدنی ( پودر اکسید آلومینیوم ) انجام داد .

کریستال های ریز موجود در پودر اکسید آلومینیوم باعث می شود که بافت های مرده پوست با سایش پوست از بین برود و فرآیند ترمیم پوست صورت گیرد . با استفاده از یک دستگاه مخصوص در جهت های مختلف پودر اکسید آلومینیوم بروی پوست پاشیده می شود و مکش این پودر از روی پوست توسط همان دستگاه صورت می گیرد . هیچ گونه عارضه ای بعد از این روش بروی پوست مشاهده نمی شود تنها ممکن است قرمزی مختصری در ساعت های اولیه مشاهده شود که رفع می شود .

موارد مورد استفاده میکرودرم ابریژن

جوانسازی پوست ( رفع چین و چروک های سطحی پوست، توجه نمایید که روش جوانسازی پوست میکرودرم ابریژن برای از بین بردن چین و چروک وخطوط عمیق گزینه مناسبی نمی باشد)

 • از بین بردن جای جوش
 • کوچک کردن منافذ باز پوستی
 • از بین بردن جوش های سر سیاه
 • درمان ترک های پوستی

تعداد جلسات درمانی میکرودرم ابریژن

بعد از یک جلسه درمانی با میکرودرم ابریژن  پوست صورت بسیار نرم و لطیف می شود ،برای دریافت نتایج بهتر از پاکسازی پوست لازم است میکرودرم ابریژن در تعداد جلسات متعددی انجام گیرد ، تعداد جلسات لازم را پزشک برای شما تعیین می کند . با 5 جلسه درمانی با فاصله 2 تا 3 هفته می توان نتایج بسیار خوبی را از میکرودرم ابریژن دریافت کرد و از شادابی پوست خود لذت کافی را برد .

نتیجه گیری

تقریبا بلافاصله بعد از اتمام میکرودرم ابریژن می توان نتایج پاکسازی پوست را مشاهده کرد ، میکرودرم ابریژن در مدت زمان کوتاهی و تنها با یک جلسه درمانی به بهبود شادابی ، جوانسازی و سلامتی پوست کمک بسیار شایانی می کند . پس از میکرودرم ابریژن پوست صاف و نرم می شود . بهترین نتایج را از میکرودرم ابریژن زمانی می توان بدست آورد که به فاصله دو یا 3 هفته میکرودرم ابریژن را تکرار کرد ، برای دریافت مشاوره های بیشتر در رابطه با پاکسازی پوست با میکرودرم ابریژن می توانید مشاوره های لازم را از  کلینیک زیبایی ساتینا دریافت نمایید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

یک دیدگاه در مهم ترین مزایای میکرودرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما