تزریق بوتاکس

چین و چروک پوست سبب از بین رفتن شادابی، طراوت و درنهایت جوانی پوست میشود. یکی از روشهای رایج و قطعی برای حذف چروکهای پوست، استفاده از بوتاکس است.بوتاکس یک داروی تزریقی است که وارد شدن آن به عضلات زیر پوست، موجب از بین رفتن چین و چروکها خواهد شد.انقباض و حرکت عضلات صورت عامل اصلی ایجاد چینهای روی پوست هستند. اگر به وسیله یک ماده خارجی جلوی حرکت عضلات گرفته شود، چروکهای سطح پوست نیز از بین خواهند رفت.

بوتاکس زیربغل

یکی از جذاب ترین و موثرترین کاربردهای درمانی بوتاکس کنترل تعریق بیش از حد می باشد. تعریق بیش از حد اگر چه در ظاهر مشکل حادی به نظر نمیرسد اما برای افرادی که از این موضوع رنج میبرند واقعا آزار دهنده و در مواقعی باعث شرمندگی خواهد بود. در ساده ترین حالت با مراجعه به یک مرکز و یا کلینیک تخصصی میتوانید با انجام پروسیجر و تزریق بوتاکس از این مشکل خلاص شوید. با تزریق بوتاکس اعصاب مسئول فعال کردن غدد عرق مسدود میشود.

بوتاکس میگرن

امروزه تزریق بوتاکس به عنوان جدیدترین درمان سردرد میگرنی مطرح می باشد و در حال حاضر متد روز درمان بیماری میگرن در کشورهای پیشرفته از جمله آمریکا و بعد از آن اروپا می باشد.این متد پس از بررسی های بسیار سر انجام موفق به دریافت گواهی از سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) شد.این روش به دلیل مزایای زیادش طرفداران بسیاری در بین بیماران دارد.
تزریق بوتاکس بهترین درمان سردرد میگرنی است و در درمان بیماران مبتلا به سردرد مزمن روزانه(Chronic daily headache)موفق بوده است.

نمونه کارها